Home / Noderīgi / Kāpēc vajag kaisīt sāli uz durvīm un slieksni. Nebiju par to iedomājusies

Kāpēc vajag kaisīt sāli uz durvīm un slieksni. Nebiju par to iedomājusies


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Pirmā cilvēka iepazīšanās ar sāli notika pirms daudziem gadsimtiem. Un jau tad šos baltos kristāliņus uzskatīja par spēcīgu līdzekli aizsardzībai. Cilvēki nezināja ne sāls sastāvu, ne par tā ietekmi, taču ļoti augstu vērtēja tā īpašību ilgstoši uzglabāt produktus, neļaujot tiem sabojāties un arī uzlabot ēdienu garšu. Tāpēc arī tīrīšana ar sāli ir kļuvusi par svarīgu rituālu daudzās pasaules valstīs.

Šodien bieži dzirdam dažādus māņticīgus spriedumus par sāli: izbiris sāls – būs strīds. Galīgi nē. Tikai nedaudz sāls uz sliekšņa spēs pasargāt tavu māju no rāpojošiem kukaiņiem. Bet ar sāli nobērta līnija zem durvīm un logiem apturēs ļaunos garus un pasargās mājas iemītniekus no lāsta.

Vērtīgs sāls būs arī sadzīvē. Tas lieliski uzsūc mitrumu. Ielieciet dažus trauciņus ar sāli plauktiņā, kurā uzglabājat miltus un putraimus, un jūs aizmirsīsiet par mitrumu tajā. Ja pārdzīvojat par savām drēbēm pirms mazgāšanas, tad pievienojiet šķipsniņu sāls veļas mašīnā. Tad jūsu mīļākā jaciņa nesarausies.

Mājas tīrīšana ar sāli
Sāli arī tagad uzskata par nemirstības un mūžības simbolu, kam piemīt labas spējas. Kristāli viegli uzsūc nevajadzīgo enerģiju, palīdzot attīrīt māju un cilvēka ķermeni un dvēseli.

Sāli bieži izmanto rituālos, apvārdo to, gatavo no tā amuletus. Mēs nolēmām pārbaudīt šo balto kristālu attīrošo iedarbību. Pamēģiniet kopā ar mums.

Viss, kas būs vajadzīgs, tā būs bļoda, kurā varat brīvi ielikt kājas un paciņa sāls.

Rituāls attīrīšanai ar sāli
1. Atrodiet vietu rituāla veikšanai, kur jūs neviens netraucēs.
2. Ieberiet bļodā biezā slānī sāli. Tam pilnībā jānoklāj bļodas apakša. Tad ar basām kājām nostājieties uz sāls un atslābinieties.
3. padomājiet par visu slikto, no kā jūs gribētu atbrīvoties. Un tad domās raidiet visu šo uz sāli. Mīdiet, dejojiet un lēkājiet pa sāli. Efektīvāk šis process noritēs, ja atdosiet šīm darbībām lielāku enerģiju. Varat arī runāt: „Lai aiziet viss nelabais!”
4. Vērojiet savas sajūtas. Ja negatīvās sajūtas pazudušas, apsēdieties, notīriet sāli no kājām un nedaudz nogaidiet, lai rodas jauni spēki.
5. Savāciet visu sāli, aizskalojiet to ar ūdeni vai aprociet. Šīs stihijas attīrīs sāli un neitralizēs nevajadzīgo enerģiju. Noteikti vajag pateikties sālim par palīdzību!

Pat, ja tu netici sāls iedarbībai, emocionāla uzlādēšanās vienmēr uzlabos garastāvokli. Regulāri veiciet attīrīšanas rituālus ar sāli un jūsu mājā un dzīvē iestāsies harmonija. Pārbaudiet, tas darbojas!

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …