Home / Noderīgi / Ko nozīmē nodošana enerģētiskajā līmenī

Ko nozīmē nodošana enerģētiskajā līmenī


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Runā, ka nodevēju jāuzskata par savu ienaidnieku, bet vai tas ir tā? Ja jūs nodeva, tas nozīmē, ka palīdzēja jūsu izaugsmei.
Ja jūs nodod, tad tas nozīmē, ka jūs pabīdīja augstāk enerģētiskajā līmenī. Citiem vārdiem sakot “uzmodina” cilvēku, lai tas kūstētos tālāk.

Ar aiziešanu no dzīves vecās programmas, tajā pašā laikā atveras jaunas iespējas. Katru reizi, kad cilvēks izjūt neaprakstāmas sāpes, viņam paveras cits skats uz dzīvi.

Izejot cauri fiziskajām ciešanām atveras tavs astrālais “vadītājs”, emocionālās sāpes- atveras tavs garīgais “vadītājs”.
Mentālā vilšanās- atver garīgo ceļu, tas nozīmē, ka garīgā vilšanās ieved dziļākajā pasaulē un vēl bezgalīgāk.
Daudzi ļoti bieži “karājas” kādā situācijā, un tad caur sāpēm un ciešanām ir iespējams savu fokusu pārbīdīt uz plašāku dzīves objektivitāti.
Neciest? Neiespējami- tie ir nosacījumi, kurus ir ielicis Radītājs cilvēka DNS, lai dvēsele uzceltos (vai arī neizceltos), kas nedod izeju un nevirza uz aktīvu attīstīšanos.

Katru reizi, kad cilvēks grib atklāt savu iekšējo jēgu, viņš kaut ko zaudē.
Bet kāpēc: Tāds ir izvēles process starp pagātni un nākotni.
Bailes pazaudēt to piemēroto, pieradušo, zināmo… jo vienmēr ir jādara izvēle: Bailes vai Mīlestība. Jo ja arī cilvēks neuzticas Dievam, viņš sāk spēlēt spēles pats ar sevi.

Izvirzīt stratēģiskos mērķus, nesaskaņojot tos ar Radītāju- noved pie vilšanās dzīves jēgā. Cilvēks sapņo pārvaldīt pār katru dienu, minūti un atkal sāk ciest, kad sagrūst plāni. Viņš principā tiek piespiests paņemt audeklu un krāsas un uzgleznot dzīvi no jauna.
Tāpēc nav iespējams neizbaudīt sāpes, kamēr ir pieķeršanās nosacījumi, bet nav uzticēšanās Liktenim.
Tāpēc nodošana- tas ir eksāmens, lai uzticētos savam augstākajam “ES”. Kad tevi nodod- tevi pārliek Dieva Rokās. Un tad tur vairs nevajag izvēlēties: Bailēm ir jādod vieta Mīlestībai un Pieņemšanai!

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …