Home / Noderīgi / KRUSTNAGLIŅAS UN APELSĪNS – GRIPAS PROFILAKSEI

KRUSTNAGLIŅAS UN APELSĪNS – GRIPAS PROFILAKSEI


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Šobrīd mums apkārt ir ļoti daudz vīrusu. Vīrusi visvairāk izplatās, kad ārā ir slapjš laiks. Visi mēs, lieliski zinām, ka mitra vide ir ideāla vieta, kur dzimst un vairojās baktērijas. Mūsdienās, pastāv daudz līdzekļu un metožu, lai cīnītos ar saaukstēšanos – vakcīnas, tabletes un ziedes. Internetā varam atrast daudz līdzekļu, kā cīnīties ar saaukstēšanos un pieejami dažādi līdzekļi, kas palīdz tikt galā ar gripas simptomiem.


Bieži vien, lai izveseļotos mēs lietojam ārstnieciskus līdzekļus, kas nopērkami aptiekās un aizmirstam lietot dabiskos līdzekļus, ar kuru palīdzību var izveseļoties no klepus un iesnām. Saaukstēšanās un gripas profilaksei ļoti palīdz aromterapija. Pret saaukstēšanos palīdz krustnagliņas un apelsīns.
Šī metode ir viegla un neprasa daudz pūliņu, lai to pagatavotu. Otrkārt, ļoti patīkami ir cīnīties ar vīrusiem ar apelsīna smaržas palīdzību nevis lietot ķiplokus un sīpolus. Treškārt, šis elements, var būt kā dekors, kas rotā Jūsu māju/dzīvokli un pasargā no vīrusiem īpaši aukstā laikā.


Apelsīnam un krustnagliņām piemīt dziednieciskas īpašības. Šāda kompozīcija tiek vairāk izmantota kā gaisa atsvaidzinātājs un turklāt to var ilgstoši uzglabāt. Laika gaitā, samazinoties apelsīna izmēriem, tas nezaudē savu funkciju un turpina izdalīt patīkamu smaržu jeb aromātu.

VEIDOJAM PAŠU ROKĀM:

Jāizvēlās labs un nogatavināts auglis. Ja vēlaties iegūt līdzenus zīmējumus, tad uz mizas ieteicams izdurt caurumiņus viena līnijā. Caurumiņus protams var arī izdurt haotiskā veidā jeb kā Jums patīk. Kad caurumiņi ir gatavi, tad tajos iebāksta krustnagliņas. Gatavo rotājumu varat ielikt skaistā traukā vai arī uzkarināt uz skaistas aukliņas. Lai rotājumam būtu specifiska smarža uz tā var uzsmidzināt ēterisko eļļu.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …