Home / Noderīgi / Lūgšana tiem, kuru dzīvē iestājusies “melnā svītra”

Lūgšana tiem, kuru dzīvē iestājusies “melnā svītra”


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Šī ir ļoti spēcīga lūgšana, jo palīdz dzīvē atbrīvoties no visa ļaunā. Jau pēc pirmās tās nolasīšanas reizes būs manāmas pozitīvas izmaiņas.

Dzīvē mēdz pienākt brīži, kad iestājas “melnā svītra”. Ir cilvēki, kuriem nolaižas rokas un kas padodas vai ieslīgst depresijā, bet kāds cits cīnās līdz pēdējam. Noticiet saviem spēkiem un atbrīvojieties no visa sliktā savā dzīvē – to realizēt jums palīdzēs šī lūgšana. Nevajadzētu aizmirst arī to, ka neveiksmes tiek uzskatītas par pārbaudījumiem no augšas, kas palīdz nostiprināt cilvēka ticību. Tie, kas izlasīs šo lūgšanu, kurā neviens vārds nav personīga prasība, iegūs pieeju Visuma attīstības sākumam.

Jāņem vērā, ka šī lūgšana jāskaita dienu no dienas, ne mazāk kā 40 dienas pēc kārtas. Pietiek vien ar to, ja skaitīsiet to vienu reizi dienā, taču senāk tika uzskatīts, ka to jāskaita divas reizes dienā: no rīta (pirms darba dienas uzsākšanas) un vakarā (pirms gulētiešanas).

LASI ARĪ ŠO: Katrs bērns atnāk savā laikā

Savienojoties ar Visuma primāro avotu, cilvēks saņem savu kļūdu piedošanu un iespēju uzsākt savu dzīvi no jauna.
Tas, cik ātri tas notiks un cik veiksmīga būs dzīve, ir atkarīgs no cilvēka paša un no tā, cik ļoti viņš savā dzīvē ielaiž Dievu. Novēlām jums veiksmi šīs senās metodes izpildīšanā!

Deviņdesmit deviņu Dieva vārdu lūgšana

Dievs,
Tu: labsirdīgais, žēlīgais, majestātiskais, svētais, miera vēstnesi, pareizais, cilvēkus aizstāvošais, visvarenais, izlabojošais, sākotnējais, radītājs, formu sniedzošais, žēlsirdīgais, valdonīgais, devējs, barotājs, atverošais, zinošais, noturētājs, paplašinātājs, pazemīgais, ceļošais, vērīgais, iznīcinošais, visu dzirdošais, visu redzošais, liktenīgais, taisnīgais, nenotveramais, informējošais, žēlīgais, varenais, dziedējošais, pateicīgais, visaugstākais, visvarenākais, sargātājs, nostiprinošais, visu vērā ņemošais, svētīgais, dāsnais, uzturošais, atsaucīgais, visa pietiekamais, gudrais, mīlošais, jaukais, augšāmcēlējs, liecinieks, patiesais, no uguns un ūdens sargājošais, spēcīgais, stabilais, aizbildnis, uzslavu teicējs, aprēķinošais, visa sākums, atjaunotājs, dzīvību dāvātājs, dzīvību ņēmējs, mūžīgi dzīvojošais, spēcīgais, triumfējošais, pateicīgais, unikālais, vienīgais, mūžīgais, varenais, paātrinātājs, palēninātājs, pirmais, pēdējais, skaidrais, noslēptais, valdošais, cildenais, sirds apvērsējs, atriebējs, piedevējs, labsirdīgais, debesu pavēlnieks, Varenais un dāsnais Kungs, neitrālais, visaptverošais, neatkarīgais, bagātinošais, sargātājs, ciešanu nesējs, labuma nesējs, visa gaisma, vadītājs, nesalīdzināmais, mūžīgais, pēctecis, pa pareizo ceļu vedošais, mans pacietīgais Dievs. Dziedu Tev slavu! Sadzirdi manu balsi un manu slavu Tev!

Avots

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …