Home / Pasaulē / Meteorologi brīdinājuši cilvēci par jaunu apdraudējumu 2020.gadā

Meteorologi brīdinājuši cilvēci par jaunu apdraudējumu 2020.gadā


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Ņujorka, 29.aprīlis. 

Meteorologi nosaukuši šo gadu par potenciāli viskarstāko gadu visu novērojumu vēsturē. Par kārtējo globālo apdraudējumu, kas vasarā var atnākt, nomainot koronavīrusu, paziņojis The New York Post.

 

Kā atzīmē speciālisti no ASV Okeāna un atmosfēras pētījumu Nacionālas pārvaldes (NOAA), iespējamība, ka vidējās temperatūras rādītāji 2020.gadā sasniegs ekstremāli augstus rādītājus un pārsitīs 2016.gada rekordu, sastāda 75%. Kā šādas anomālijas iemeslu pētnieki ir nosaukuši to, ka netiek pieliktas vajadzīgās pūles iegūtās degvielas izmešu minimizēšanai.

 

Uz karsto laiku 2016.gada vasarā iespaidu atstāja ūdens augšējā slāņa svārstības Klusā okeāna ekvatoriālajā daļā. Taču šajā gadā zinātnieki neprognozē šīs parādības atkārtošanos, tāpēc dabas cikli nebūs anomālijas iemesls. 

LASI ARĪ ŠO: Par ko nožēlo sievietes pēc šķiršanās

NOAA speciālisti apgalvo, ka , ja arī 2020.gad nekļūs par viskarstāko vēsturē, tad noteikti ierindosies top-5. Janvārī vairumā arktisko apgabalu bija vērojama krasa nokrišņu daudzuma samazināšanās. Februārī Antarktikas pētnieciskā bāze piefiksēja visaugstāko temperatūru novērojumu periodā. 

 

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …