Home / Pasaulē / Meteorologi brīdinājuši cilvēci par jaunu apdraudējumu 2020.gadā

Meteorologi brīdinājuši cilvēci par jaunu apdraudējumu 2020.gadā

Ņujorka, 29.aprīlis. 

Meteorologi nosaukuši šo gadu par potenciāli viskarstāko gadu visu novērojumu vēsturē. Par kārtējo globālo apdraudējumu, kas vasarā var atnākt, nomainot koronavīrusu, paziņojis The New York Post.

 

Kā atzīmē speciālisti no ASV Okeāna un atmosfēras pētījumu Nacionālas pārvaldes (NOAA), iespējamība, ka vidējās temperatūras rādītāji 2020.gadā sasniegs ekstremāli augstus rādītājus un pārsitīs 2016.gada rekordu, sastāda 75%. Kā šādas anomālijas iemeslu pētnieki ir nosaukuši to, ka netiek pieliktas vajadzīgās pūles iegūtās degvielas izmešu minimizēšanai.

 

Uz karsto laiku 2016.gada vasarā iespaidu atstāja ūdens augšējā slāņa svārstības Klusā okeāna ekvatoriālajā daļā. Taču šajā gadā zinātnieki neprognozē šīs parādības atkārtošanos, tāpēc dabas cikli nebūs anomālijas iemesls. 

LASI ARĪ ŠO: Par ko nožēlo sievietes pēc šķiršanās

NOAA speciālisti apgalvo, ka , ja arī 2020.gad nekļūs par viskarstāko vēsturē, tad noteikti ierindosies top-5. Janvārī vairumā arktisko apgabalu bija vērojama krasa nokrišņu daudzuma samazināšanās. Februārī Antarktikas pētnieciskā bāze piefiksēja visaugstāko temperatūru novērojumu periodā. 

 

Aplūko arī šo

Sabiedriskās ēdināšanas šausmas: labāk gatavot mājās

Fast food varbūt ir vairāki plusi, kā galveno iemeslu varētu nosaukt to, ka to pagatavo …