Home / Pasaulē / Narkomānes meita dalās stāstā par savu bērnību.

Narkomānes meita dalās stāstā par savu bērnību.


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Kāda 17 gadus veca meitene no ASV dalījās ar stāstu par savu bērnību.

Pie fotogrāfijām meitene atklājusi arī viņas un pārējo četru bērnu neapskaužamos dzīves apstākļus un ikdienu – mājā valdījusi netīrība un nekārtība, viņa 18 mēnešu vecumā pat nofotografēta, guļam blakus šļircēm.

“Jā, tā esmu es 18 mēnešu vecumā un jā, tās ir šļirces uz palodzes,” rakstīts komentārā pie bildes, kurā redzams gultā guļošs mazulis. “Jā, tieši šādi izskatījās visa māja.”

Vēl kādā bildē redzama meitenes septiņgadīgā māsa Džara, kura tērpusies notraipītā kleitā. Kā stāsta meitene, māsa bijusi viņas galvenā aprūpētāja. Publicēti nepatīkami skati no ģimenes virtuves, kurā dažādu tablešu bijis vairāk nekā pārtikas.

Drosmīgā meitene atklāj, ka bildes tolaik uzņēmis viņas 16 gadus vecais brālis. Viņš pēc tam attēlus parādījis savai skolotājai, kura pasūdzējies bērnu tiesību aizsardzības iestādēm, kas pieņēmušas lēmumus mazgadīgos bērnus nogādāt drošākā vietā. Mātei-narkomānei atņemtas aprūpes tiesības.

Visi pieci bērni pēc notikušā nogādāti bērnunamā. Meitene 9 gadu vecumā adoptēta un pārcēlusies uz citu ASV štatu.

Vietnes lietotāji par fotogrāfijām bijuši satriekti. Vairāki gan šaubījušies, vai tiešām fotogrāfijā redzamajam mazulim ir 18 mēneši. Meitene atbildējusi, ka visi bērni ģimenē bijuši novārguši un vārgi, jo māte visu grūtniecības laiku regulāri smēķējusi, lietojusi narkotikas un alkoholu. Tomēr viņa pieļauj, ka varētu būt kļūdījusies ar vecumu.

Tagad skaudro bērnību piedzīvojusī meitene var lepoties ar saviem dzīves panākumiem. Viņa brīvajā laikā strādā par glābēju un jau ir sakrājusi naudu koledžai. Arī viņas brālis, kuram fotogrāfiju uzņemšanas brīdī bija 16 gadi, tagad ir laimīgi precējies un audzina trīs bērnus, viņa sieva pašreiz gaidot jau ceturto.

Arī vecākā māsa Džara, kura praktiski uzaudzinājusi viņu un kurai tagad jau ir 23 gadi, tikko ieguvusi Bakalaura grādu bērnu aprūpes zinātnes jomā un strādā ar bērniem – autistiem.

Pati meitene stāsta, ka tad, kad būs īstais brīdis, arī viņa gribētu bērnus. Tiesa gan, viņa izvēlētos par labu adopcijai.

 

 

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …