Home / Noderīgi / Koriandrs pret medikamentiem! Sešas tā pozitīvās īpašības.

Koriandrs pret medikamentiem! Sešas tā pozitīvās īpašības.


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Mūsdienu medicīna ir atklājusi jaunas koriandra īpašības, kuras to padara līdzvērtīgu īstiem medikamentiem. Tas lieliski uzlabo žultspūšļa darbību un zarnu darbību. Kā arī tam piemīt vēl daudz vērtīgu īpašību ar kurām tālāk tekstā varat iepazīties:

  1. Noņem sāpes locītavās. Koriandra asums satur palmetīnu un linolskābi, kuriem piemīt pretiekaisuma īpašības. Šīs vielas aktīvi iedarbojas uz asinsvadiem un galvas smadzenēm, samazinot deģenerācijas risku un palīdz izsargāties no Alcheimera slimības. Asinsvadu slimību gadījumos koriandra ekstrakts var palīdzēt noņemt sāpes.
  2. Samazina cukura līmeni asinīs. Pētījumos ir pierādīts, ka lietojot koriandru aizkuņģa dziedzeris strādā labāk. Koriandra asums uzlabo insulīna sintēzi, līdz ar ko to veselīgi ir lietot cilvēkiem ar otrā tipa diabētu.
  3. Cīnās ar brīvajiem radikāļiem. Koriandrs palīdz organisma šūnām atbrīvoties no skābēm, tas pasargā no tādām saslimšanām kā vēzis, sirds slimības, artrīts, Alcheimera slimība.
  4. Normalizē miegu. Koriandra ēteriskās eļļas satur linalolu un geraniolu. Tām piemīt sedatīvas īpašības. Pievienojiet koriandru ēdieniem, ko gatavojiet vakariņās, jūsu nervu sistēma tiks nomierināta un jūsu miegs būs ciešs.
  5. Pasargā sirdi un asinsvadus. Koriandrā esošās vielas normalizē holesterīna līmeni asinīs, tādā veidā sargājot gan asinsvadus, gan sirdi.
  6. Pasargā no bakteriju vairošanās. Mūsdienu medicīna atzīst, ka koriandrā esošās vielas novērš dažādu baktēriju veidošanos un vairošanos mūsu organismā.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …