Home / Pasaulē / Neauglīgai sievietei pēc menopauzes iestāšanās piedzimis bērns

Neauglīgai sievietei pēc menopauzes iestāšanās piedzimis bērns


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Viņa 15 gadus bez rezultātiem mēģināja kļūt par māti.

Lielbritānijas iedzīvotāja Fiona MakKlaski un viņas vīrs Darens ir precējušies kopš 2004.gada. Uz precību brīdi viņiem abiem bija nedaudz virs 30, tāpēc viņi nolēma ilgi neatlikt bērna piedzimšanu.

Laiks gāja, taču grūtniecība neiestājās. Divus gadus vīrs un sieva centās ieņemt bērnu dabiskā ceļā, taču nekas nesanāca. Izmeklējumos tika konstatēts, ka Fiona ir ļoti neliels olšūnu rezervju krājums, tāpēc mediķi viņiem ieteica izmantot EKA metodi., raksta The Sun.

Divi pirmie mēģinājumi nebija veiksmīgi. 2010.gadā MakKlaski griezās privātā neauglības ārstēšanas klīnikā Glāzgovā, kur Fionai veica intraplazmātisko spermatozoīda injekciju, tomēr arī trešais mēģinājums beidzās nesekmīgi.

Drīz pēc tam Fiona un Darels zaudēja darbu, tāpēc viņiem visus centienus kļūt par vecākiem nācās atlikt uz četriem gadiem, jo nebija naudas dārgajiem EKA raundiem. 2014.gadā finansu situācija uzlabojās, un pāris devās uz vienu no Barselonas klīnikām. Ceturtā EKA izrādījās veiksmīga, taču rezultātā iestājās ārpusdzemdes grūtniecība. @015.gadā piektais EKA mēģinājums atkal bija neveiksmīgs, bet pēc gada Fionai palika 45 gadi, un viņai iestājās menopauze.

LASI ARĪ ŠO: 7 lietas, kas jāatceras, kad mīli cilvēku, kuram ir depresija

Neskatoties uz to, spāņu ārstiem izdevās no jauna iedarbināt Fionas reproduktīvo sistēmu, un 2018.gada vasaras beigās tika veikts sestais EKA raunds. Pēc divām nedēļām grūtniecības tests izrādījās pozitīvs.

“Es vienlaikus biju septītajās debesīs aiz laimes un nespēju tam noticēt. Mēs ar Darenu visu laiku smaidījām no auss līdz ausij. Un vēl es visu laiku šausmīgi baidījos, ka atkal notiks kas slikts un centos sevi novērst no tādām domām,”- stāsta sieviete.

2019.gada maijā piedzima meitenīte vārdā Ella-Džeina. Fionai tajā brīdī bija 48 gadi. Lai kļūtu par vecākiem, pāris iztērēja 15 dzīves gadus un 50 tūkstošus mārciņu.

“Ella-Džeina ir īsts dārgums, un viņa bija vērta tā visa, caur ko mums nācās iziet. Es pat vairs neatceros savu dzīvi pirms viņas, man liekas, ka viņa vienmēr ir bijusi ar mums!”

saka laimīgā māmiņa.

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …