Home / Latvijā / ”Nomaksāja visus rēķinus, nopirka zāles un palika mēneša iztikai 17 eiro” – pensionāres dzīve Latvijā

”Nomaksāja visus rēķinus, nopirka zāles un palika mēneša iztikai 17 eiro” – pensionāres dzīve Latvijā

Facebook ir vietne, kur cilvēki biežī vien izsaka savas domas un viedokli par noteiktām tēmām un arī reizēm pastāsta kādu stāstu no dzīves. Tā ir arī šoreiz! Latvijas iedzīvotāja Ilze Krēsliņa, Facebook pievienoja komentāru, kas ir stāsts no viņas dzīves.
Viņa raksta:

”Strādāju darba vietā, kas apkalpo klientus piegādājot produktus uz mājām. 80 procenti tie ir gados veci cilvēki, pensionāri, kuri neiet ārā no mājas. Vakar viena ļoti jauka vientuļa kundze pastāstīja, ka nomaksājusi visus rēķinus un nopirkusi zāles, martam ēšanai palikuši pāri vien 17,00 eiro.
Kundze visu mūžu ir strādājusi par maizes un konditorejas cēpēju. Tāda ir mūža nogale darba cilvēkam Latvijā 2019.gadā!”
Ilze ir ļoti vīlusies tajā, ka pensionārei mūža nogale ir jāpavada tādā stāvoklī, ka saņemot pensiju un visu nomaksājot, pāri paliek tikai 17 eiro.
Arī mēs esam diezgan lielā neizpratnē, kāpēc tāda situācija ir Latvijas pensionāriem. Lieki pieminēt, ka šī kundze, visticamāk, nav vienīgais pensionārs Latvijā, kam ir šāda situācija! Kad kaut kas beidzot mainīsies?
Neaizmirsti padalīties ar šo rakstu sociālajos tīklos – Facebook, Twitter, draugiem.lv.

Avots

Aplūko arī šo

Ļoti skumja vēsts. Mūžībā devusies Latvijā mīlēta ļoti labi zināma persona!

Mūžībā devusies aktrise Svetlana Bless (1942-2022), starp kuras spilgtākajām lomām minama Žurka Kornēlija Latvijas Nacionālajā …