Home / Pasaulē / Pie telekanāla “112 Ukraina” ēkas naktī bijusi apšaude.

Pie telekanāla “112 Ukraina” ēkas naktī bijusi apšaude.

Telekanāls “112 Ukraina” paziņoja, ka naktī pie tā ēkas bijusi apšaude. Pēc pēdējiem datiem šavēji esot bijuši divi, bet viņi no notikuma vietas aizbēga. Apšaudē neviens nav cietis, vien bojāta ēkas fasāde.

Policija, ierodoties notikuma vietā, ierobežoja teritoriju.

Notikuma vietā ir atrasti pierādījumi, ka ir ticis pielietots ierocis, tiek veikta ekspertīze. Šāvējs tiek meklēts un uzsākts kriminālprocess sakārā ar teroraktu. Visi materiāli nodoti Ukrainas Drošibas dienestam tālākai izmeklēšanai.

Neilgi pirms apšaudes telekanāls “112 Ukraina” prezentēja filmu “Cīņā par Ukrainu”, kurā amerikāņu režisors Olivers Stouns un Ukrainas dokumentālists Igors Lopatenko mēģina izprast krīzes apstākļus valstī. Šai filmai Stouns ieguva ekskluzīvu interiju ar Vladimiru Putinu. Lielākoties tika apspriests incidents Kerčas šaurumā.

Ģenerālprokurors Jurijs Lucenko esot draudējis telekanālam ar nepatikšanām, ja filma tikšot publiskota. Kā arī telekanāls “112 Ukraina” ziņoja, ka saņem draudus, un vērsās pie starptautiskajām cilvēktiesību organizācijām, Eiropas Komisijas, PACE, Eiropas Padomes Ministru komitejas, ES un ANO.

Aplūko arī šo

Ukraina izplata brīdinājumu! Spēcīgs bojājums Černobiļas atomelektrostacijai, kas var radīt radiācijas noplūdes

Pirms pāris minūtēm Ziņu aģentūra UKRAINE UA savā ”facebook” kontā publicējusi ļoti satraucošu informāciju ar …