Home / Noderīgi / Oriģināls veids stādu audzēšanai

Oriģināls veids stādu audzēšanai


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Ņemiet plastmasas pudeli.

Vienīgi obligāti jābūt caurspīdīgai pudelei (ne zilai, ne zaļai) sagrieziet uz pusēm (gareniski). Uz vienas pusītes ieklājiet papīra dvielīšus vai tualetes papīru vairākās kārtās. Tad to kārtīgi vajag izmērcēt, taču tā lai nepaliktu ūdens. Augšā lieciet sēklas, tā it kā tās stādītu. Ar karotīti viegli piespiediet.

Augšā uz pudeles uzmauciet parastu celefāna maisiņu un galā aizsieniet. Šādā veidā tas var palikt 2-3 nedēļas (cik ilgi jums vajag). Liastīt nevajag, kondensāts pastāvīgi atgriezīsies uz veco vietu. Kad ir nepieciešams pārstādiet zemē.

LASI ARĪ ŠO: Dzeramā soda vienmēr palīdzēs dārzkopim. Mani praktiskie padomi, lai būtu bagātīga raža

Šādā veidā ļoti labi ir audzēt petunijas, zemeņu sēklas, kuras ir grūti audzēt, bet es stādīju šādi pilnīgi visu – kāpostus un citus dārzeņus. Šādā veidā stāda saknes būs pasargātas un jūsu dārzeņi augs griezdamies.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …