Home / Noderīgi / Pasīvi agresīvie cilvēki. 10 pazīmes.

Pasīvi agresīvie cilvēki. 10 pazīmes.


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Šādi cilvēki nekad tieši nesaka, kas viņiem nepatīk.

Viņi iziet no konflikta, liekot jums mocīties minējumos.

Gaida, kad jūs uzminēsiet par ko viņi ir apvainojušies.

10 pazīmes, ka jūsu priekšā ir pasīvi agresīvs cilvēks:

  1. Viņi nesaka “Nē”. Viņi māj ar galvu, it kā piekrītot, bet nedara.
  2. Viņi sabotē. Ja pasīvi – agresīvajam tiek dots uzdevums, kurš viņam nepatīk vai nav pa spēkam, viņš neatzīsies, ka nevar to izpildīt. Viņs “vilks” līdz pēdējam.
  3. Viņi izbēg no tiešas konfrontācijas. Pat ja ir aizskarts līdz sirds dziļumam, viņš nekad to nepateiks tieši, bet gan dos netiešus mājienus, kuri tiek vērsti pret jums ar mērķi, lai parādītu cik jūs esat bezjūtīgs.
  4. Viņi apspiež dusmas. Visvairāk viņi baidās no atklāta konflikta.
  5. Viņi neatzīsies, ko patiesībā jūt. Attiecībās šāds cilvēks nekad pirmais nepateiks, ja kaut kas nebūs kārtībā. Ja jūs pajautāsiet, kas noticis vai ar ko viņš nav apmierināts, viņš atbildēs – nekas. Viss ir kārtībā. Bet viņa balss tonis jau pa gabalu liks saprast, ka nekas nav kārtībā.
  6. Viņi spēlē “klusēšanu”. Sadusmojies šāds cilveks neuzsprāgst, bet gan ieraujas sevī. Pasīvi – agresīvais var klusēt stundām, dienām, nedēļām. Tas ir tāds soda veids – viņš tādā veidā liek jums saprast, ka tieši jūs izdarījāt kaut ko, kā nevajag.
  7. Viņi provocē jūsos dusmas. Gan izbēgšana no dialoga, gan ilgstošā klusēšana un mīļakais “dari, ko gribi, tev jau tāpat vienalga” – tas viss jūs agri vai vēlu noved līdz baltkvēlei un jūs sākat kliegt. Aha! – te nu jūs esat iekrituši. Pasīvi agresīvais tieši to arī ir gaidījis. Izraisījis jūsos dusmu lēkmi, viņš “pamīcīs” jūsu pašvērtējumu pēc pilnas programmas.
  8. Viņi manipulē. Pasīvi agresīvie vienmēr spiež uz divām mīļākajām pogām – žēlums un vainas sajūta. Viņi neprasa tieši, ja viņiem ko vajag, tā vietā viņi izdomā dažādus līkločus lai tiktu pie vajadzīgā.
  9. Viņi dara riebeklības aiz muguras, ja jūt skaudību kāda panākumu priekšā un jūtas netaisnīgi apdalīti. Viņi izvēlas slepenus atriebības līdzekļus – izplatīt nejaukas baumas, vai nosūtīt priekšniekam anonīmu sūdzību.
  10. Viņi neuzņemās atbildību, pārliekot to uz citu cilvēku. Pasīvi agresīvais nejūtas kā savas dzīves saimnieks, viņš pastāvīgi vaino dzīvi, citus cilvēkus un apstākļus. Tai skaitā aizrāda jums, ka nebijāt pietiekami uzmanīgi, iejūtīgi un neuzminējāt kāpēc viņš ir apvainojies. Vai arī esat devis viņam padomu, kurš viņam nederēja.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …