Home / Noderīgi / Iemesli kāpēc vīrieši aiziet no attiecībām.

Iemesli kāpēc vīrieši aiziet no attiecībām.

Sievietes, Jūs ļoti maldāties, ja domājat, ka vīrietis no Jums aiziet pie tām spilgtajām, lepnajām, pēc jaunības smaržojošajām sievietēm, kuras ir seksīgākas, sievišķīgākas un skaistākas par Jums.

Te būs 6 iemesli, kāpēc vīrieši nepaliek attiecībās.

  1. Nolaidība un necieņa pret vīrieti. Neviens vīrietis nepaliks tādās attiecībās, kurās  sieviete nolaidīgi izturēsies vai pazemos vīrieti. Sak – gan jau pacietīs. Jums nesanāks no vīrieša iztaisīt mājas suni. Vīrietis ir iekarotājs, uzvarētājs un ieguvējs.
  2. Iejaukšanās viņa privātajā telpā. Jums ir jāsaprot, pat tad ja esat ar vīrieti precējušās, kopīgi ēdat un dalāt gultu, vīrietim ir jābūt savai personīgajai telpai, kuras robežas Jūs nedrīkstat pārkāpt. Nepiegriežat vīrietim skābekli! Ļaujiet vīrietim būt brīvam Jums blakām un Jūsu attiecības uzlabosies!
  3. Pateicības neesamība. Esiet pateicīgas par visu, ko labu Jums dāvā vīrietis attiecībās. Ne tikai par puķēm un rotām vai tērpiem. Pateicieties  arī par it kā nenozīmīgām lietām, kuras tiek darītas saimniecībā. Necieņa vai nevērība pret otra darbu pagriezīsies pret Jums pašu – drīz vien sajūtīsiet tādu pašu vienaldzību.
  4. Nevīžība pret sevi. Pat ja esat ilgstošās attiecībās, rūpējaties par sevi un savu ķermeni. Ģērbjaties skaisti un esiet tāda, kurai pakaļ skatās arī citi un Jūsu vīrietim pat neienāks prātā skatīties uz citām! Un labi izskatīties ir svarīgi gan izejot, gan mājās.
  5. Nemīlestība. Jūs nemīlat viņu, viņš nemīl Jūs. Šajā gadījumā Jum sviņš vienkārši jāatlaiž. Te nekas nepalīdzēs.
  6. Ja vīrietis jūtas slikti blakus sievietei. Ja Jums ir patstāvīgi slikts noskaņojums, svētki pārvēršas bēdās, tad vīrietis no sākuma arvien mazāk cenšas būt mājās, līdz aiziet pavisam.

Jā, un var par šo visu strīdēties, bet šie arī ir biežākie aiziešanas iemesli.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …