Home / Pasaulē / Pēc ļoti smagas autokatastrofas tika uzņemta šī sirdi plosošā bilde. Skaties, kas notika tālāk

Pēc ļoti smagas autokatastrofas tika uzņemta šī sirdi plosošā bilde. Skaties, kas notika tālāk

Policists, kas nofotografēts, mierinot bērnu pēc autoavārijas, jau iemantojis veselu interneta fanu leģionu. Kad šerifa vietnieks, Riks Lindlijs, ieradās autoavārijas notikuma vietā, Alabamā, viņš pārliecinājās, vai avārijā nav cietušo.

Ātrās palīdzības, pasažieru un kravas automašīnas sadursmē, tika ievainoti četri cilvēki, tomēr dzīvība nevienam no viņiem vairs nav briesmās. Lindlijs devās no mašīnas uz mašīnu, kad ievēroja, ka aizmugures sēdeklī atrodas bērns. Viņš viņu izņēma no automašīnas un turēja, lai nomierinātu meitenīti.

Kāds viņa kolēģis viņu nofotografēja, veicot šo nesavtīgo darbību un ievietoja šo attēlu sociālajā vietnē, Facebook.

Attēlu cilvēki pārpublicējuši jau vairāk kā 14 tūkstoš reizes un Lindlijs ticis krietni uzslavēts. Par laimi, meitenīte un viņas māte avārijā necieta. Darina Guntere notikušo komentējusi: „Tēvs arī uniformā ir īsts tēvs.” Lindlijs WBRC žurnālistiem pastāstīja: „Meitenīte izskatījās satraukta par apkārt esošo troksni un notiekošo, tas ir pašsaprotami, kad paņēmu viņu rokās, viņa nomierinājās un bija mierīga.

Viņa pasmaidīja.” Viņš piemetināja: „Mēs varam būt spēcīgi un cieti, bet tāda ir tikai zvēra daba. Visās citās reizēs, mēs neesam iekārtas vai datori, mums ir jūtas. Mēs esam cilvēki. Un, mēs izturamies pret citiem tā, kā vēlamies, lai citi izturas pret mūsu bērniem, sievām un partneriem.”

Aplūko arī šo

Sabiedriskās ēdināšanas šausmas: labāk gatavot mājās

Fast food varbūt ir vairāki plusi, kā galveno iemeslu varētu nosaukt to, ka to pagatavo …