Home / Noderīgi / Pieci paņēmieni, kā pārvērst parastu ūdeni dziednieciskā

Pieci paņēmieni, kā pārvērst parastu ūdeni dziednieciskā


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Starp dažādām ūdens attīrīšanas metodēm ir arī tādas, kas palīdz piešķirt tam organismam noderīgas īpašības. Lūk, daži paņēmieni, kā iegūt šādu ūdeni mājas apstākļos. 

Ūdens, kas attīrīts ar krama palīdzību.

Daži nelieli krama gabaliņi var aizstāt ūdens filtru. Liekat tos stikla trauka dibenā, ielejiet ūdeni un ļaujiet nostāvēties trīs dienas. Vienu kubikcentimetru liels akmens gabaliņš spēj attīrīt litru ūdens. Kramu var izmantot ilgstoši, tikai katru reizi pirms lietošanas tas jānoskalo tekošā ūdenī. 

Krams iznīcinās visas sāpes izraisošās baktērijas. Aktivizētais ūdens uzlabos pašsajūtu un kuņģa – zarnu trakta stāvokli, palīdzēs asiņojošu smaganu gadījumā. 

Šungīta ūdens

Emaljētā traukā, kurā ieliets attīrīts ūdens, ieliekat nelielu šungīta gabaliņu, un jau pēc pusstundas ūdens aktivizēsies. Hronisku infekciju izraisītāju koncentrācija būs minimāla. Iespējams, tāpēc, ka šungīts ir glābējakmens. Tā brīnumainās īpašības ir zināmas jau kopš Pētera I laikiem. 

Šo ūdeni izmanto arī kosmētiskos nolūkos – āda kļūs tīra, zīdaina un gluda. 

Ūdens, kas attīrīts ar magnētu.

Lai iegūtu šādu ūdeni, būs nepieciešama magnētiskā piltuve. Ūdens, kas iztek caur šo piltuvi, maina savu struktūru un pārvēršas par dziedniecisku. Ir pat tādas piltuves, kas ir liekamas uz ūdens krāna. 

Magnētiskais ūdens samazina holesterīna līmeni asinīs un aknās, normalizē vielmaiņu un arteriālo spiedienu. 

 

Dzīvais un  mirušais ūdens.

Tāds ūdens bija populārs pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados. Caur ūdeni nepārtraukti tiek laista strāva. Tiek iegūts divu veidu ūdens – sārmains (dzīvais) un skābs (mirušais). 

Dzīvais ūdens veicina šūnu augšanu. Tāpēc tas bieži tiek izmantots dārzniecībā, augu laistīšanai. Tāpat arī kosmetoloģijā, un arī dziednieciskos nolūkos. 

Sudraba ūdens

Senatnē šo ūdeni gatavoja tāpat kā zelta ūdeni. Tagad šis process ir vienkāršots, jo pārdošanā ir visi nepieciešamie rīki, kā arī jau gatavs sudraba ūdens. 

Tas būtu jālieto cilvēkiem, kam ir aknu un liesas funkciju traucējumi, ja ir gastrīts un paaugstināts skābes daudzums. Taču šis ūdens nederēs visiem. Regulāra sudraba ūdens lietošana var novest pie disbakteriozes. 

 

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …