Home / Pasaulē / Sieviete brīdina par bīstamiem draudiem bērnu dzīvībai, ko rada populārs veļas mīkstinātājs
Laundry room with a pile of dirty clothes on floor

Sieviete brīdina par bīstamiem draudiem bērnu dzīvībai, ko rada populārs veļas mīkstinātājs


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Kāda sieviete atklājusi potenciālus draudus dzīvībai, ko var radīt bērnu nakts drēbju mazgāšana ar veļas mīkstinātāju “Lenor”, raksta The Sun.

Sieviete izlasījusi smalkajā drukā rakstīto brīdinājumu uz mīkstinātāja “Lenor Sprimg Awakening Fabric Softener” pudeles. Viņa savā Facebook kontā raksta, ka iepriekš nebija šo brīdinājumu pamanījusi un, lai vecāki ar šo mīkstinātāju nekādā gadījumā nemazgā bērnuu pidžammas.

Lenor” brīdinājumā teikts: “Šķidruma saturs var palielināt auduma uzliesmojamības iespēju.” Brīdinājumā norādīts, ka to nevajadzētu izmantot bērnu pidžammām un apģērbiem, kas ir liesmu izturīgi, jo tas šo izturību mazinās. Tūkstošiem satrauktu vecāku komentējuši un dalījušies ar sievietes ierakstu.

“Lenor” pārstāvis norādījis, ka visi mīkstinātāji var palielināt audumu uzliesmojamības iespēju un tāpēc klientu drošībai radīts šāds brīdinājums. Šis risks vairāk pastāv flīša, velūra, šenila un frotē audumiem.

Avots

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …