Home / Pasaulē / Šis pāris 8 gadus neveiksmīgi centās ieņemt bērnu, bet, kad viņi uztaisīja ultrasonogrāfijas izmeklējumu, šokā bija pat ārsts

Šis pāris 8 gadus neveiksmīgi centās ieņemt bērnu, bet, kad viņi uztaisīja ultrasonogrāfijas izmeklējumu, šokā bija pat ārsts

Daudzas sievietes sapņo kļūt par mātēm. Arī Ešlija Gārnere sapņoja par savu mazuli, taču vairāku gadu garumā viņai ar vīru neizdevās ieņemt bērnu. Astoņus gadus Ešlija kopā ar savu vīru Taisonu veica izmeklējumus, ārstējās un sapņoja par kopīgu bērniņu.

Viņi bija gatavi uz daudz ko, lai piepildītu savu sapni par kopīgu mazuli. Ārsts Ešlijai uzstādīja diagnozi-endometrioze. Tā ir saslimšana, kuras gadījumā dzemdes gļotādas šūnas nonāk vai veidojas ārpus to normālās atrašanās vietas – dzemdes.

Pāris beigās nolēma izmēģināt mākslīgās apaugļošanas iespējas, lai piepildītu savu sapni par kopīgu mazuli.

Ešlijai nācās regulāri braukt uz slimnīcu, veikt sāpīgas injekcijas un regulāri taisīt ultrasonogrāfijas izmeklējumus.

Papildus viņa dzēra vitamīnus. Ešlijas pašsajūta nebija laba, jo no veiktajām injekcijām parādījās spēcīgas galvassāpes.

Medikamntu ietekmē Ešlijas organismā nobrieda vairākas olšūnas. Ārsts olšūnu punkcijas rezultātā ieņēma 16 nobriedušas olšūnas.
Pēc pāris dienām āsts paziņoja, ka pēc apaugļošans izdevies iegūt divus embrijus, lai palieināt iespējamību tikt pie mazuļa, ārsts nolēma abus embrijus pārnest uz dzemdi.

Pāris vēlējās iemūžināt dienu, kad ārsts viņiem paziņos jaunumus par to, vai grūtniecība ir iestājusies, tāpēc viņi iepriekš sarunāja fotogrāfu.

Ziņas bija pozitīvas, Ešlija bija stāvoklī un viņi no laimes apraudājās.

Taču ultrasonogrāfijas apskates laikā konstatētais šokēja visus! Pāris gaidīja četrīšus!

Bija noticis neticamais!

Pēc 9 mēnešiem pasaulē nāca četras meitenītes un abi laimīgie vecāki saprata, ka šī ir visīstākā Dieva dāvana.

Avots

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …