Home / Pasaulē / Suns izglābj bērna dzīvību.

Suns izglābj bērna dzīvību.

Šis rudais suns ir pavisam parasts krancītis, viņš dzīvo Bangkokā, kur šādi suņi nav retums. Suņa vārds ir Pjū, un tagad viņš ir īsta slavenība.

Tai rītā Pjū kā ierasts pavadīja savu saimnieku uz darbu un pats devās meklēt piedzīvojumus. Ejot garām atkritumu urnām, suņa uzmanību pievērsa sainis no kura nāca dīvainas skaņas. Suns apošņāja saini un stiepa to mājās. Ar pēdējiem spēkiem suns beidzot sasniedza savas mājas un sāka skaļi riet, lai pievērstu uzmanību. Pēc brīža iznāca saimniece un no sākuma domāja, ka Pjū ir atnesis kaķēnus, bet atverot saini viņā šausmās sastinga. Iekšā bija jaundzimušais, kurš knapi elpoja.

Sieviete satina mazuli siltā segā un izsauca mediķus. Bērnam tika konstatēts galēji kritisks stāvoklis un nav grūti iedomāties, kas būtu noticis, ja suns nebūtu uzgājis šo saini ar zīdaini.

Tagad zīdaiņa stāvoklis jau ir uzlabojies, bet ziņas par Pjū pāršalca visu pilsētu, sasniedzot pat pilsētas mēru, kurš lika sunim izgatavot kaklasiksnu ar ordeni, kā arī suņa saimnieks saņēma atlīdzību 250 eiro.

Zinātnieki no visas pasaules strīdās par suņu saprāta līmeni un nav nonākuši pie vienota slēdziena!

Aplūko arī šo

Neiedomājami, ko kāds pircējs atrod Lidl rīsu pakā

Kādas ir jūsu lielākās bažas, paņemot rokās kādu pārtikas produktu paciņu? Kaut nu pietiktu, jo …