Home / 112 / Traģēdija Baložos, kur bērnu mamma nogalina savus bērnus

Traģēdija Baložos, kur bērnu mamma nogalina savus bērnus


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Nomirst divi bērni. Māte tiek notiesāta uz 20 gadiem un tiek pasniegta kā vainīgā. Bet notikums kā tīša slepkavība. Tā ir traģēdija Baložos, kas notika jau 2014. gadā. Sieviete joprojām atrodas ieslodzījumā, tepat vienīgajā sieviešu cietumā Rīgā netālu no Ķīpsalas.

Bet vai tas ir viss stāsts? Šodien saruna ar Māri Bērziņu, kurš bija šo notikumu centrā. Un viņa dzīvi tas izmainīja līdz nepazīšanai.

Pēdējos piecus gadus Māris visos veidos ir centies panākt sievietes atbrīvošanu. Un viņš ir pārliecināts, ka viņa nav vainojama minētajos noziegumos. Šajā video viņš balstoties uz lietas materiāliem pierādīs apsūdzības nepamatotību, pierādījumu safabricēšanu, kaudzēm pārkāptu protokolu, liecinieku un cietušo ietekmēšanu, tiešus melus un metodes, kā tiek apklusināti nevēlami cilvēki.

Dalies ar šo, ja atbalsti Gintu!

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ: KAS TIKA NOKLUSĒTS BALOŽU LIETĀ? VAI MĀTE TIEŠĀM NONĀVĒJUSI SAVUS BĒRNUS?

Aplūko arī šo

“Lido” “Vērmanītī” notikusi traģēdija, kur bojā gājusi sieviete

“Lido” restorānā “Vērmanītis” kravas liftā šorīt gājusi bojā trauku mazgātāja, aģentūrai LETA apstiprināja AS “Lido” …