Home / Noderīgi / Uzticība ir kas vairāk nekā tikai neielaist citu persona savā gultā – tā ir neļaut kādam pietuvoties jūsu sirdij

Uzticība ir kas vairāk nekā tikai neielaist citu persona savā gultā – tā ir neļaut kādam pietuvoties jūsu sirdij


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Ko jums nozīmē uzticība?

Vai tā ir roku paturēšana tikai pie sevis? Vai tā ir neskatīšanās uz nevienu citu, bet tikai uz jūsu partneri?

Nu, es piekrītu. Bet tā uzticība, kas ir mūsdienu sabiedrībai, ir kaut kas daudz vairāk, nekā tikai fiziska intimitāte ar citu cilvēku.

Būt lojālam pret savu partneri nenozīmē būt tikai fiziski iesaistītam ar viņiem, bet arī emocionāli. Tas nozīmē būt pilnīgi laimīgam un apmierinātam ar to, kas jums dzīvē ir. Tas nozīmē nemeklēt kaut ko citā cilvēkā.

Tas nozīmē ne tikai noskūpstīt savu partneri, bet arī būt godīgiem par saviem visdziļākajiem nodomiem.
Neielaižot kādu citu jūsu gultā, tas ne vienmēr nozīmē, ka esiet uzticīgs. Neapkaunojiet sevi un nenovērtējiet par zemu savu partneri. Jūsu rīcība varētu būt taisnīga, bet jūsu domas – netīras. Tātad, sasniedzot tādu līmeni, kad jūs domājiet par kādu citu, jūs krāpjiet savu partneri.

Tā kā, būt uzticīgam vienam cilvēkam ir kaut kas daudz vairāk, nekā jūs patiesībā variet iedomāties.

Uzticība nozīmē būt pilnīgi neienteresētam uz koķetīgajiem komentāriem klubā, jo jūsu prāts ir vērsts uz to, cik pārsteidzoši labi jūs jūtaties ar savu partneri. Uzticība nozīmē izdzēst katru savulaik izmantoto iepazīšanās lietotni, jo jums tā vairs nav nepieciešama. Uzticība liek jums pieklājīgā veidā paziņot to, ka esiet aizņemts, tā vietā, lai slepeni izbaudītu savas pašpārliecinātības celšanu, ko rada flirts ar citu personu.

Neuztveriet visu nepareizi, uzticība nenozīmē to, ka jums vajadzētu norobežoties no cilvēkiem un turēt ķēdē sevi dēļ jūsu partnera visu atlikušo mūžu. Būt lojālam nenozīmē zaudēt savu identitāti, lai apmierinātu partnera vajadzības.

Jums ir atļauts tikties ar ikvienu, kuru vēlaties. Jūs variet doties ārā kopā ar cilvēkiem. Jūs variet darīt savas lietas. Variet nosūtīt īsziņu draugiem vai sarunāties ar svešinieku. Jūs variet izdarīt visu šo un joprojām būt uzticīgs. Tā kā, ja jūs zināt, kas jūs esat, jums nekas nav jāpierāda citiem.

Bet, kad jūs sākat slēpt šādas lietas, jo jums ir bail, ka jūsu partneris varētu sadusmoties un uzzināt par jūsu slepenajām lietām, ja sākat izturēties pret savu pretējā dzimuma draugu kā pret savu draugu / draudzeni, vai ja sākiet pievienot dažādas sievietes / vīriešus savam Instagram kontam, tad ir skaidrs, ka jūs neuztveriet savas attiecības nopietni.

Jūs, iespējams, nekrāpjiet savu partneri sociāli pieņemtā krāpšanas veidā, toties jums joprojām šķiet, ka jūs ejiet pa šo ceļu.

Un tas nav pieņemami.

Ja jūs vēlaties būt kopā ar citu cilvēku, un ja jūs patiesi mīlat savu partneri, kā jūs sakāt, un ja esat apmierināts ar to, kur atrodaties dzīvē, jūs nekad neuzdrošinātos pat domāt par kādu citu, izņemot savu partneri.

Būt uzticīgam nozīmē būt ar tīru sirdi un ar tīru prātu.

Uzticība ir kaut kas vairāk, nekā neielaist kādu savā gultā. Uzticība nozīmē neļaut nevienam citam atrasties blakus jūsu sirdij.

Būt uzticīgam nozīmē saprast, ka neviena simpātija, vienas nakts sakars un neviens cits cilvēks jums nav vērtīgāks par jūsu attiecībām. Tas nozīmē, ka jūsu mīlestība pret savu partneri ir tik spēcīga, ka tā atsver vēlmi būt kopā ar kādu citu.

Uzticība nozīmē, ka no visiem šīs pasaules cilvēkiem jūs esat izvēlējies savu partneri, ar kuru pavadīt atlikušo dzīvi, jo viņi jūsos izraisīja kaut ko tādu, ko neviens nekad nav izdarījis.

Tas nozīmē, ka jums nav nekas svarīgāks un vērtīgāks par viņu klātbūtni.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …