Home / Noderīgi / Kurš teica, ka apprecoties ir nepieciešams piezemēties un pieņemt noteiktu kārtību?

Kurš teica, ka apprecoties ir nepieciešams piezemēties un pieņemt noteiktu kārtību?


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka mums nevajadzētu ātri apprecēties un piesiet sevi, pirms mēs piedzīvojam gandrīz visu, ko dzīve mums var piedāvāt.

Vispārējais viedoklis ir tāds, ka ar brīdi, kad jūs apprecaties, viss, ko jūs reiz zinājāt, beidzas.

Cilvēki mēdz ticēt, ka visas dzīves aizraujošās lietas un pārdzīvojumi, piemēram, pasaules izpētīšana, ceļošana apkārt pasaulei, karjeras veidošana, dzīšanās pakaļ savu mežonīgāko sapņu virzienā un jaunības baudīšana – apstājas, kad esat izteicis uzticīgo vārdu “JĀ”.

Rezultātā, arvien vairāk cilvēku, kas baidās no iespējamās “svētās savienības”, nolemj palikt vieni un veltīt savu dzīvi savas eksistences mērķa atrašanai, piedzīvojumiem, kas ir pieejami tikai vienu reizi mūžā un saziņai ar savu iekšējo dzīvi.

Un, lai gan tas ir kaut kas tāds, ko mums visiem dzīvē vajadzētu darīt, tomēr šajā visā mani kaut kas uztrauc. 

Kurš teica, ka apprecēšanās nozīmē atteikt visam iepriekš minētajam?

Kurš saka, ka laulība ir līdzvērtīga cietuma kamerai?

Pieķeršanās sev mīļajam nenozīmē aizmirst sevi un nolikt pašam savu dzīvi plauktā. Jautrībai nevajadzētu ar to apstāties. Tieši pretēji, tam vajadzētu būt sākumpunktam vēl vairāk piedzīvojumiem, kā arī bagātai un aizraujošai dzīvei. 

Es saprotu, vairums no jums baidās no lielās atbildības par mājokļa iekārtošanu, pieņemt mājas dzīvi un saskarties ar dzīves grūtībām, kā arī visām ar to saistītajām sekām.

Bet lieta ir tāda, ka neviens neliek jums rīkoties tieši šādā veidā. Jūs varat brīvi dzīvot savu dzīvi tā, kā jūs to pats plānojiet. 

Nepārprotiet man, tas nav kaut kāds konservatīvs veids, kā piespiest jauniem pāriem apprecēties. Bet drīzāk godīgs viedoklis par mūsdienu tendencēm pasaulē.

Par laimi, ir pāri, kuri lauž šo stereotipu. Pāri, kuri ir pierādījuši, ka apprecēšanos nevajadzētu uztvert kā cilvēka dzīves beigas.

Patiesībā, domājot par to visu, ko jūs kādreiz esat vēlējies piedzīvot kamēr bijāt viens, tas viss joprojām vēl tur ir. 

Tikai tagad jūs varat to izdarīt ar cilvēku, kuru jūs mīlat, un izjust to augstākā, daudz dziļākā līmenī. Jūs variet dzīvot tādu dzīvi, kādu vienmēr esat velējies un izjust visas sajūtas vissatriecošākajā veidā visā pasaulē. 

Jūsu partnerim nevajadzētu būt šķērslim jūsu dzīvē, lai piepildītu savus sapņus. Gluži pretēji, viņam vajadzētu būt jūsu pavadonim, jūsu komandas biedram, cilvēkam, kurš atrastos jums blakus gan labos laikos, gan sliktos, slimībā un veselībā, līdz nāve jūs šķirs. 

Partneriem jābūt jūsu komandas biedriem, viņiem jābūt jūsu labākajiem draugiem. Kad jūs beidzot sasniegsiet šo posmu, jūs kopā varēsiet iekarot visu pasauli.

Tāpēc, tā vietā, lai izvēlētos palikt vieniem, izvēlieties iemīlēties un uzdrošinieties apprecēties ar cilvēku, kuru ļoti mīlat.

Laulība nozīmē beznosacījuma atbalstu, un tas nozīmē durvju atvēršanu pilnīgi jaunai pieredzei.

Tas nozīmē dalīties dzīvē ar citu cilvēku, kurš pilnībā izprastu jūsu neprātu un pieņemtu jūsu dvēseles vistumšākos noslēpumus. 

Tas nozīmē dalīties dzīvē ar cilvēku, kurš mīl un izbauda jūsu mežonīgo pusi. Tas nozīmē, ka jūs jūtieties droši, bet tajā pašā laikā brīvs jūsu partnera mīļajos apskāvienos.

Tas nozīmē, ka blakus ir cilvēks, kurš nebaidās palīdzēt jums izplest spārnus un lidot vajadzīgajā virzienā.

Tātad, ja bailes apprecēties pārāk ātri liek jums šaubīties, ir pienācis laiks atlaist grožus. Laulība nav saistīta ar sevis pazaudēšanu, bet drīzāk sevis atrašana citā cilvēkā. 

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …