Home / Uncategorized / Uzzini kādi laika apstākļi gaidāmi nedēļas nogalē

Uzzini kādi laika apstākļi gaidāmi nedēļas nogalē

Šīs nedēļas otrajā pusē Latvijā gaidāma gaisa temperatūras pazemināšanās, prognozē sinoptiķi.

Līdz trešdienai gaisa temperatūra sasniegs +24..+29 grādus, vēsāk būs dažviet piekrastē. Vēl arī ceturtdien vietām, īpaši austrumu novados, iespējams karsts laiks. Maksimālā gaisa temperatūra nedēļas nogalē varētu būt no +12..+17 grādiem piekrastē līdz +18..+23 grādiem pārējā Latvijā.

«Teju visās šīs nedēļas dienās un naktīs iespējama lietus un negaisa mākoņu veidošanās, tomēr tie galvenokārt gaidāmi tikai atsevišķās vietās, tādēļ valstī kopumā turpināsies sausums. Pērkona negaiss lokāli var izraisīt stipras lietusgāzes un vēja brāzmas, kā arī krusu.»
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra brīdinājums par karstumu spēkā līdz trešdienai. Valsts dienvidaustrumu daļā spēkā oranžās krāsas brīdinājums par augstu ugunsbīstamību mežos, citviet valstī šim brīdinājumam ir dzeltenais līmenis.

Aplūko arī šo

Kad kaimiņi uz mājas fasādes uzbūvēja dīvainas konstrukcijas, visi apkārtējie smējās. Taču, kad uzlija pirmais lietutiņš, viņu smieklus nomainīja skaudība

Lielajās pilsētās arvien aktuālāka kļūst tēma par trūkstošiem zemesgabaliem. Laikā, kad automašīnu kļūst aizvien vairāk, …