Home / Noderīgi / Velti jūs nelūdzat palīdzību savam Sargeņģelim! Lūk, kā tas jādara

Velti jūs nelūdzat palīdzību savam Sargeņģelim! Lūk, kā tas jādara


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Viņam drīkst apnikt pastāvīgi, kā vismīļākajam svētajam, kā vistuvākajam draugam.
Tu velti nopietni nevērsies pēc palīdzības pie Sargeņģeļa!

Viņam drīkst apnikt pastāvīgi, kā savam svētajam, kā vislabākajam draugam!

“Palīdzi man, lūdzu! Palīdzi Žēlīgais un visugaišais Eņģel, – paveikt man šo darbu, ko tik ļoti negribas darīt; palīdzi – nepaceļamo smagumu panest; palīdzi: nepadomāt! nepateikt! neizdarīt! …n e v a j a d z ī g o…!” Un tā – visās dzīves situācijās.

Citādi visi runā: mēs esam vientuļi, mums nav īstu draugu. Aizvainojam savu Eņģeli…Kamēr dzīvo, labāku draugu neatradīsi. Tu uztraucies, piemēram, par saviem neticīgajiem tuviniekiem – lūdzies viņu Sargeņģelim, lai tas viņu ieved ticībā. Tu lasi kanonu savam Eņģelim un vari piemetināt: “Tas esmu es un jums apzvēru un no visas sirds lūdzu: iestājieties par jums Dieva dāvātajām dvēselēm, palīdziet tām glābties…”

Nedomā, ka tam nav jēgas: viņi ieraudzīs tavu dedzīgo līdzcietību tiem, kurus viņiem uzdots sargāt, – un noteikti izdarīs kaut ko tādu, kas mums nav pa spēkam. Jo taču arī tu, ja kādam nav vienaldzīgs tavs darbs, centīsies to izdarīt labāk.

“Saruna ar Sargeņģeli”

Jūs iepazīsieties ar savu Sargeņģeli un varēsiet parunāt ar viņu, nodibināt kontaktu, uzdot interesējošus Jūs jautājumus, uzzināt no viņa savu sūtību, palūgt viņa palīdzību un aizstāvību. Tas izgaismos Jūsu mērķus, attīstības virzienus un vēlamās izmaiņas dzīvē.

Pirms praktizēšanas par pamatu ņemiet savu vēlēšanos – ko gribat sasniegt vai izmainīt savā dzīvē. Padomājiet, ko Jūs vēlaties pajautāt vai palūgt savam Sargeņģelim.

Jūs Eņģelim varēsiet pajautāt, vai esat uz pareizā ceļa, ko Jums izmainīt savā izvēlē, kustībā, virzienā un dzīvē kopumā (piemēram, jūs gribat sevi realizēt kaut kādā lietā, izveidot ģimeni vai sasniegt noteiktu ienākumu līmeni).

Jūs varēsiet ieraudzīt savu Sargeņģeli (vai Eņģeļu, tie var būt vairāki), parunāties ar tiem, sajust to atbalstu un reāli sajust savu Eņģeļu brīnumaino palīdzību! Priecājieties par šo tikšanos un noteikti pateicieties par palīdzību, mīlestību, svētību!

Atgriezieties un pierakstiet sev, ko jūs sapratāt no sarunas ar Eņģeli, vai noskaidrojāt savu sūtību, vai saredzējāt jaunas iespējas savai pašrealizācijai un vēlamā sasniegšanai savā dzīvē.

Tikšanās ar Eņģeli? Ko pastāstīja un parādīja Jums Sargeņģelis? Kā viņš izskatījās? Ko redzējāt, jutāt? Kā jūtaties tagad?

Mēs ticam, ka šodienas brīnumainā prakse saskarsmē ar Sargeņģeli palīdzēja jums gūt ticību un atbalstu, uzzināt daudz jauna, iespējams, ieraudzīt savu dzīvi un savas iespējas no citas puses. Izmantojiet to savā labā!

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …