Home / Noderīgi / Zinātnieki ir pierādījuši: sieviete tikai ar šo īpašību spēj savaldzināt jebkuru vīrieti

Zinātnieki ir pierādījuši: sieviete tikai ar šo īpašību spēj savaldzināt jebkuru vīrieti

Daudzas sievietes bieži tirda jautājums: kādām dāmām vīrieši dod priekšroku? Vai tām, kuras ir uz papēžiem un uzkrāsojušās 24 stundas diennaktī? Vai varbūt stiprajam dzimumam patīk trauslas, jūtīgas meitenes, kas jāpasargā?

Patiesībā tie visi ir ārējie atribūti. Vīriešus pievelk tās, kurām piemīt viena vienīga īpašība.

Tas nav ne perfekts apģērbs, ne lielas krūtis, ne ideāls manikīrs vai uzpumpētas lūpas. Un pat ne kājas, kas aug no ausīm!

Uzmanību! Attiecību pētnieki pēc ilgas un skurpulozas noskaidrošanas ir nākuši pie secinājuma, ka patiesībā visi iemīlas…laimē!

Piekritīsiet, ka katrs no mums kaut nedaudz no dabas ir egoists. Un, izvēloties partneri, mēs domājam par savu personisko labklājību. Raugoties uz laimīgu cilvēku, zemapziņas līmenī mēs nākam pie secinājuma, ka kopā ar tādu cilvēku mums būtu ļoti ērti.

Protams, laimes jēdziens katram ir savs. Taču, ja ņemam vidējo, tad iemīlas parasti cilvēkos, kam piemīt šādas īpašības:

1.”Nečīkst”

Skatoties uz laimīgu cilvēku, jūs izjūtiet vieglumu. Viņš neskumst bez iemesla, nesūdzas par pasauli / valdību / ļauniem cilvēkiem. Viņam ir labi vienmēr un visur.

2.Smaida

Psihologi veica interesantu eksperimentu. Respondentiem parādīja daļu fotogrāfiju, kurās cilvēki smaida, bet otru daļu – kur viņi ir nopietni. Pēc tam eksperimenta dalībniekiem palūdz atbildēt, kurš viņiem liekas simpātiskāks. Rezultāts nevienu neizbrīnīja: pievilcīgāki viņiem likās smaidošie cilvēki.

3.Attiecas pret cilvēkiem labāk, nekā citi

Ofisā ir jauniņais? “Jā, bet tāds savāds”. Jauns cilvēks vēlas ar jums uz ielas iepazīties? “Kroplis”. Cik bieži mēs uzliekam “zīmogus”, vēl pirms esam cilvēku iepazinuši! Tādēļ augstu tiek vērtēti cilvēki, kas maksimāli pozitīvi attiecas pret apkārtējiem.

4.Prot runāt ne tikai par sevi

No soc.tīkliem var uzzināt, kas jums patīk, un ko jūs nevarat ciest. Bet ko saskarsme ar jums var dot otram cilvēkam? Ja protat uzlabot omu, dāvāt prieku un izraisīt smaidu, tas ir patiesi vērtīgi.!

5.Saredz labo tur, kur citi redz tikai sliktu

Pretīgi laika apstākļi? Visi jau tāpat to redz. Kāpēc koncentrēties uz negatīvo, ja var parunāt par jaukākām lietām? Cilvēki ar šādu pozīciju pievelk apkārtējos. 

Iedomāsimies, ka vīrietis ir uzaicinājis divas sievietes uz vienu un to pašu filmu, kas izrādījās ne pati labākā.

  • Pirmā meitene paziņoja, ka tas ir “galīgi garām” un saviebās. Loģiski, ka mūsu kavalieris sajutās kā neveiksminieks.
  • Bet otra meitene piekrita savam pavadonim, ka filma bijusi “ne visai”, taču piedāvāja, pieņemsim, uzlabot vakara iespaidu ar gājienu uz kafejnīcu.
  • Uzminiet, kurā jaunkundzē vīrietis iemīlēsies?

Iemīlas nevis tajos, kam abstrakti ir labs izskats, bet tajos, kas dāvā siltumu un rūpes! Vai piekrītiet?

 

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …