Home / Pasaulē / 11 pārliecinošas 11.septembra sazvērestības teorijas

11 pārliecinošas 11.septembra sazvērestības teorijas

Apritējuši 18 gadi kopš 2001. gada 11. septembra, kad divas lidmašīnas viena pēc otras ietriecās Pasaules tirdzniecības centra augstceltnēs ASV.

2001. g. 11. septembris kļuva par ļoti īpašu dienu ļoti sliktā nozīmē – divas lidmašīnas ietriecās Ņujorkas Dvīņu torņos un tie sagruva. Gāja bojā tūkstošiem cilvēku. Vismaz tāda ir oficiālā vēsture, ko daudzi apšauba. Turklāt dažādas sazvērestības teorijas sāka parādīties uzreiz pēc notikušā. Dažas no tām ir absurdas, citas ne tik ļoti. Pats populārais viedoklis ir, ka īstenībā Dvīņu torņus uzspridzināja, telefona zvani no lidmašīnām bija viltoti un bijušais prezidents Džordžs Bušs guva slepenu peļņu no terorakta.

Šeit būs dažas pārliecinošākās.

Treideri zināja par uzbrukumiem pirms tie notika

Tieši pirms teroraktiem akciju tirgū bija novērojama aizdomīga rosība. Daudzām United Airlines un American Airlines akcijām tika piešķirtas tiesības tās pārdod. Šo pašu kompāniju lidmašīnas tika izmantotas teroraktos un treideri esot nopelnījuši uz nelaimes. Pēc notikušā Drošības komisija uzsāka izmeklēšanu, kurā centās noskaidrot, vai Osama bin Ladens nav sniedzis norādes kādai Volstrītas kompānijai.

 

Gaisa aizsardzībai tika pavēlēts nogaidīt

Gadījumā, ja kāda lidmašīna ir nolaupīta, tad NORAD jeb Ziemeļamerikas aviācijas aizsardzības pavēlniecība var izsūtīt iznīcinātājus, kas pārtvers lidmašīnu, bet liktenīgajā dienā ģenerāļi esot to vienkārši palaiduši garām.

 

Torņus sagrāva bumbas nevis lidmašīnas

Pasaules tirdzniecības centra sagrūšana ļoti līdzinās kontrolētai demolācijai ar sprāgstvielu palīdzību. Daudzi uzskata, ka lidmašīnas degviela nevar radīt pietiekami augstu temperatūru, lai izraisītu tērauda kosntrukcijas sagrūšanu. Tāpat daudzi apgalvo, ka esot dzirdējuši bumbu sprādzienus, kad mēģināja izglābties.

 

Pentagona uzbrukums ir zinātniski nepamatojams

Izraisītie bojājumi esot bijuši krietni mazāki par lidmašīnas izmēriem, turklāt kāpēc gan neviens nenošāva lidmašīnu pirms tā ietriecās? Kā arī tas, kā gan iespējams, ka tā trāpīja daļā, kura bija brīva, jo tur notika renovācijas darbi?

Lidojums 93 bija pilnībā... Autors: Lestets 11 pārliecinošākās 11. septembra sazvērestības teorijas

Lidojums 93 bija pilnībā iestudēts

Iemesls, kāpēc ceturtā lidmašīna nokrita kādā laukā Pensilvānijā, esot bijis, jo pasažieri esot cīnījušies un tāpēc izraisījuši lidmašīnas nokrišanu. Skeptiķi uzskata, ka lidmašīna nolaidās, bet tās vietā nometa citu. Savukārt citi domā, ka pasažieri tika nogalināti un par tiem nekad neko neuzzinās.

 

Nolaupītāji ir dzīvi. Kā pases pārdzīvoja eksploziju?

Dokumentālā filma “Loose Change” apgalvo, ka visi nolaupītāji esot bijuši dzīvi un atradušies citās valstīs. Tas nav nekas neparasts, ka cilvēkiem ir vienādi vārdi, bet kā gan pases, pēc kurām tika identificēti nolaupītāji, varēja pārdzīvot sprādzienu, kurā sagruva torņi?

 

Mobilo telefonu zvani no lidmašīnām ir viltoti

Daudzi zinātnieki uzskata, ka no tāda augstuma, kurā lidoja lidmašīnas, nav iespējams piezvanīt, tur gluži vienkārši nav zonas. Citiem skeptiķiem izraisa šaubas zvans, kurā dēls runā ar savu māti un atsaucas uz sevi ar savu vārdu un uzvārdu.

Ebreji esot zinājuši par gaidāmo, 11. spetembrī paņēma brīvu dienu

Teorētiķi esot pamanījuši, ka 11. septembrī kādi 4000 ebreji esot paņēmuši brīvu dienu, daži no pirmajiem, kas nofilmēja notiekošo tāpat esot bijuši ebreji. Daudzos tas ir izraisījis šaubas un licis uzskatīt ebrejus par aizdomās turamajiem.

Atrastās lidmascaronīnu... Autors: Lestets 11 pārliecinošākās 11. septembra sazvērestības teorijas

Atrastās lidmašīnu melnās kastes tika turētas slepenībā

Viens no svarīgākajiem pierādījumiem bija melnās kastes. 3 no 4 tika atrastas, bet tikai viena bija pietiekami labā stāvoklī, lai no tās iegūtu kādu informāciju. Bojāgājušo ģimenes varēja noklausīties ierakstus 2002. g., bet skeptiķi uzskata, ka melnās kastes ieraksti netika publiskoti.

 

Bin Ladena atzīšanās ir viltojumi

Pēc notikušā Osama Bin Ladens esot noliedzis jebkādu saistību ar to, bet drīz vien parādījās vairāki ieraksti, kur Bin Ladens uzņemas pilnu atbildību par notikušo. Daudzi uzskata, ka viņš tika izvēlēts par mērķi viņa akciju tirgus iesaistes dēļ. Tāpat Džordžam Bušam esot bijušas personīgas intereses Tuvajos Austrumos.

Alumīnija lidmašīnas nevar ietriekties torņos ar tērauda konstrukciju

Komerciālās lidmašīnas tiek būvētas pēc iespējas vieglākas, lai varētu labāk lidot. Teorētiķi uzskata, ka tāda lidmašīna nevar nodarīt tik lielus postījumus un torņu sagraušanai esot tikušas izmantotas sprāgstvielas.

Avots

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …