Home / Noderīgi / 15 veidi, kā ar cieņu izbeigt attiecības ar savu mīļoto

15 veidi, kā ar cieņu izbeigt attiecības ar savu mīļoto


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Pastāv teiciens, ka beigas ir kaut kā jauna sākums.

Tomēr, romantisku attiecību beigas var būt sāpīgas. Cilvēki savus partnerus bieži pamet vispārsteidzošākajos un kaitīgākajos veidos.

Patiesība ir tāda, ka mīlas dēkas izbeigšana var kļūt liktenīga. Tā var sagraut cilvēka dvēseli, atstājot viņu ar emocionālu bojājumu, kas viņus var ietekmēt uz visu mūžu.

Neatkarīgi no tā, vai iemesls ir fiziska atraidīšana, atsvešināšanās, laimes neesamība, apslāpētas dusmas vai nodevība, cilvēki bieži paļaujas uz savu ticību un aiziet. 

Tas visa ir mūsu dzīves sastāvdaļa. Izmaiņas ir neizbēgamas. Šis Visums pastāvīgi mainās. Neatkarīgi no tā, cik daudz mēs cenšamies, mēs nevaram palikt tādi paši visu laiku. Saistības tiek pārtrauktas. Jūtas ir īslaicīgas. Mīlestība, ko reiz izjutām, vairs nepastāv.

Tātad, kad tas notiek, ir svarīgi to aptvert. Es zinu, ka ir grūti izbeigt attiecības, un vēl grūtāk ir izvēlēties iet atsevišķus ceļus ar savu vīru / sievu, bet, ja ir pilnīgi skaidrs, ka nav par ko vairs attiecībās cīnīties, labākais veids, kā izbeigt attiecības, ir ar cieņu un mīlestību vienam pret otru.

Ja jūs jau saskaraties ar šo sarežģīto problēmu, šeit ir dažas noderīgas lietas, kas jums jāzina, izbeidzot attiecības ar savu partneri:

 1. Cieniet viens otru un godājiet mīlestību, kas jums ir vienam pret otru, bet mēģiniet saprast, ka dažreiz ar mīlestību tikai nepietiek, lai uzturētu attiecības dzīvas. Tas izklausās mulsinoši, bet jums ir jāatrod miers sevī un jūsu partnerī. Jūs variet mīlēt viens otru, bet tas nebūt nenozīmē, ka jums jābūt kopā.
 2. Ir nepieciešams laiks, lai izskaidrotu savas emocijas savam partnerim. Apsēdieties un sarunājieties viens ar otru. Klausieties, kas viņiem ir sakāms. Centieties atrast saprātīgu veidu, kā pārtraukt attiecības.
 3. Dodiet viņiem laiku padomāt. Viņi var jūs mīlēt, bet jūsu lēmums var viņiem likt justies apjukušiem un dusmoties uz jums par to, ka jūs aizejiet no atticībām. 
 4. Sekojiet norādēm, kuras jums sūta Visums, bet vēl svarīgāk – uzticieties savai intuīcijai. Nebaidieties uzticēties norādījumiem, pat ja šķiet, ka jūs ejiet pretēji savai vērtību sistēmai. Atcerieties, ka pārmaiņas ir svarīgas.
 5. Uzņemieties atbildību par savu daļu attiecībās. Lai dejotu tango, ir nepieciešamas divas personas, un, lai attiecības darbotos, arī ir nepieciešami divi cilvēki. Jūsu rīcības sekas ir vienlīdz smagas un jums ir jāsaskaras ar tām. 
 6. Cieniet savu partneri, pat ja jūs esiet nolēmuši izbeigt savas attiecības.
 7. Es zinu, ka tas ir grūti, un jūs jūtaties briesmīgi, ka to nodariet savam partnerim, bet, lūdzu, padomājiet par sevi, jums ir nepieciešams pārtraukums. Jūs jau tā staigājiet pa olu čaumalām un darāt visu iespējamo, lai emocionāli neiznīcinātu savu partneri. Bet saprotiet, ka kaut kā beigas nozīmē, ka būs jaunas iespējas. Jums abiem. 
 8. Centieties neaizmirst to, ka mīlestība un cieņa ir daudz svarīgākas lietas, nekā materiālās lietas. Nepazaudējiet sevi strīdos un cīņās par bankas kontiem, automašīnām vai mājām. Tā vietā visu nokārtojiet civilizētākā veidā.
 9. Dodiet sev laiku skumt. Dodiet sev laiku izraudāties, bļaut, kliegt vai sabrukt. Pat ja jūs esiet tie, kuri ir aizgājuši no attiecībām. Tas nepadara neko vieglāk. Dažreiz tas ir vēl grūtāk. Tāpēc nebaidieties to izpaust. 
 10. Esiet piesardzīgi pret viņu jūtām. Atcerieties, ka viņi piedzīvo patiesi smagas pārmaiņas dzīvē. Viņi ir visneaizsargātākie. Centieties neiesaistīties romantiskās attiecībās, kamēr jūsu emocijas par šķiršanos nav norimušas un viss ir nokārtojies. 
 11. Ticiet sev. Ticiet sev, ka rīkojāties pareizi. Jūs esiet viens vesels. Jums pietiek ar sevi. 
 12. Dodiet savam partnerim vietu šaubām. Ja viņi saka kaut ko tādu, ko varētu interpretēt divējādi – viens ir kaut kas negatīvs vai sāpīgs, bet otrs ir kaut kas mīlošs, pieņemiet to, ka mīlošais ir patiess.
 13. Dodiet sev atļauju beidzot sajust brīvību. Nebaidieties smieties, sajust svētlaimi, kad beidzot esiet viens – atvēriet spārnus un lidojiet. Tas, ka jūs nolēmāt izbeigt kaut ko tādu, kas nemudināja jūs izaugt, un tā rezultātā sāpinājāt savu partneri, nenozīmē, ka jums vajadzētu sevi nosodīt un mūžīgi ciest. 
 14. Tomēr, ja jūsu brīvība sagādā jums milzīgu prieku un laimi, tad izbaudiet to, cildiniet to, bet nesteidzieties to parādīt sava partnera priekšā. Centieties to viņiem neizrādīt. Cieniet savas attiecības pat tad, kad tās ir beigušās.
 15. Nosakiet savus mērķus, bet negaidiet neko. Var domāt, ka jūsu šķiršanās notiks kaut kādā noteiktā veidā, un jūs paliksiet draugi, taču tas tā nedarbojas. Uzticieties savam lēmumam un paļaujieties uz to, ko Visums ir izlēmis priekš jums. Esiet gatavi uz jebkādiem rezultātiem. Beidziet gaidīt. Ļaujiet visam notikt savu gaitu. 

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …