Home / Pasaulē / “Aklajā randiņā” puisis palūdza meitenei noņemt meikapu un viņam to nenācās nožēlot

“Aklajā randiņā” puisis palūdza meitenei noņemt meikapu un viņam to nenācās nožēlot

Labāk atklāt kārtis uzreiz.

Daudzas meitenes cenšas izskatīties labi jebkurā situācijā: kopj ādu, veido meikapu un frizūru, seko modes tendencēm. Taču, kad jādodas uz satikšanos, tiek pielietotas dažādas viltības: meitenes cenšas izskatīties uz visiem 100%, lai satiekoties potenciālie pielūdzēji kristu gar zemi. Bieži vien tā arī notiek, bet reizēm situācija iziet no kontroles…

Reiz kāds puisis nolēma iepazīstināt savu māsu ar savu draugu. Kad draugs palūdz atsūtīt meitenes foto, viņš atbildēja, ka tas nav nepieciešams, jo māsa esot īsta skaistule. Drīzumā tika nolikts “aklā randiņa” laiks. 

Ieraugot meiteni, jaunais cilvēks bija pārsteigts: viņa tik tiešām izrādījās skaista. Tomēr bija grūti nepamanīt biezo kosmētikas kārtu.

Attapīgais puisis gribēja zināt, vai meitene bez meikapa ir tikpat skaista, tāpēc palūdz viņai notīrīt kosmētiku turpat randiņa laikā. Meitene neapjuka un, paņēmusi mitrās salvetes, sāka tīrīt seju! 

Kad process bija galā, puiša priekšā nostājās ļoti skaista un piemīlīga meitene. Izrādījās, ka bez grima meitene izskatījās daudz pievilcīgāka, un tas patīkami pārsteidza. Tagad viņi satiekas! Lūk, tāda neordināra satikšanās ar laimīgām beigām.

 

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …