Home / Pasaulē / Anna gribēja pārsteigt vīru un bez brīdinājuma ieradās viņa dienesta dzīvoklī. Tas, kas atvēra durvis šokēja Annu

Anna gribēja pārsteigt vīru un bez brīdinājuma ieradās viņa dienesta dzīvoklī. Tas, kas atvēra durvis šokēja Annu

Šis stāsts aizsākās kādā mazā pilsētiņā. Tā bija pavisam vienkārša ģimene: vīrs Leons bija pieredzējis inženieries rūpnīcā, bet Anna laboratorijas darbiniece bez augstākās izglītības. Viņi audzināja divas lieliskas meitas Kristīni un Lauru, kuras bija izcilnieces skolā un sportā. Bet drīz Leons tika paaugstināts amatā. Un drīz ģimenes dzīve bija salauzta.

Beigu sākums

Leons ar draugu palīdzību ballītēs virzījās aizvien augšup un pavisam drīz kļuva izslavēts starp lielpilsētas inženieriem. Kad meitām tuvojās vidusskolas beigas, Leonam tika piedāvāts darbs prestižā uzņēmumā glavaspilsētā.

Attēlu rezultāti vaicājumam “engineer”

Sākumā viņš uz lielpilsētu brauca tikai komandējumos, bet vēlāk kļuva skaidrs, ka mētāties turpu šurpu ir nereāli. Viņam pilsētā piešķīra dienesta dzīvokli, bet sieva nolēma vēl palikt pie meitām. Vecāki negribēja mainīt skolu, jo meitenēm līdz skolas beigšanai bija palicis visai maz. Un pāris nolēma, ka tiklīdz meitenes saņems atestātus, viņas kopā pārvāksies pie tēta.

Nākošā gada laikā Leons pie ģimenes atbrauca vien dažas reizes, jo darbs bija atbildīgs – viņu varēja izsaukt jebkurā laikā. Reiz Anna palūdza darbā pāris brīvas dienas, lai varētu apciemot vīru. Viņa zināja adresi, jo bieži sarakstījās ar vēstulēm. Un, iepriekš nedevusi ziņu, viņa devās ceļā. Anna visu ceļu priecājās, bet vēl nezināja, kas viņu sagaida.

Nepatīkamais pārsteigums un tā sekas

Anna ieradās lielpilsētā vakarā ar vilcienu. Piegāja pie durvīm un piespieda zvana pogu. Ilgi gaidīja, kad viņš atvērs. Un, kad durvis atvērās, priekšā stāvēja jauna sieviete ar lielu vēderu. Anna stādījās priekšā kā Leona sieva.

-Esmu Leona sieva! – Anna klusi noteica, sastingusi pārsteigumā un bailēs.

-Mēs jau gadu dzīvojam kopā, drīz pasaulē nāks bērniņš. Viņš teica, ka abi drīz sarakstīsimies, – paskaidroja jaunā sieviete.

Annas acīs saskrēja asaras un viņa raudot izskrēja uz ielas. Tad viņa ar neisakāmu rūgtumu atgriezās mājās un uzrakstīja vīram vēstuli, ka vēlas šķirties. Un viņš atbildēja, ka ir iemīlējies un vēlas dzīvot kopā ar citu sievieti.
TURPINĀJUMU LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ:

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …