Home / Noderīgi / Īsziņas- izcils veids kā nepareizi komunicēt kā tu jūties un nepareizi interpretēt, ko citi cilvēki domā.

Īsziņas- izcils veids kā nepareizi komunicēt kā tu jūties un nepareizi interpretēt, ko citi cilvēki domā.

Īsziņu sūtīšanas murgs: kā jūs nogalināt savas attiecības piecos posmos

Pirmās lietas vispirms..

Ja es saņemtu dolāru par katru kurināto/ absolūti garīgo strīdu, kas man ir bijis īsziņās pagājušajā gadā… es godīgi iegūtu Opras statusu pēc sava bankas konta izraksta.

Ļaujiet man sākt sakot šo: es sevi uzskatu par diezgan mierīgu un savāktu indivīdu.

Vai maz es zinātu, ka īsziņu sūtīšana sniegs man vislabāko rezultātu tik nemanāmā veidā?

Skatoties tagad uz savu telefonu, godīgi sakot, es domāju, ka tam vajadzētu būt kristītam.

Liekot malā savu labi izstrādāto (un godīgi sakot garlaicīgo) sarkasmu, es vēlētos aicināt jūs iedziļināties apokalipsē, par kuru ir kļuvusi īsziņu sūtīšanas, atklājot 5 posmus, kā sagraut jūsu attiecības izmantojot īsziņu sūtīšanu.

 

 

  • Posms: vajadzība pēc uzmanības

 

Sociālie tīkli ir pārvērtuši mūs cilvēkos, kam ir nepieciešamība pēc uzmanības (pat vairāk nekā iepriekš). Tomēr, tā nebūt nav kritika, tā sakot. Tas ir saprotami, godīgi sakot. Mums visiem rokās tagad ir ierīce, kas dod iespēju mums būt savienotiem ar visiem, kurus mēs pastāvīgi zinām. Tātad, kamēr ir šāda iespēja, mēs zemapziņā pieņemam, ka mēs varam piesaistīt cilvēku uzmanību jebkurā laikā. Un kamēr šī patiešām var būt patiesība, tas ir cilvēciski neiespējami šajā ātrumā uzturēt visas jūsu starppersonu attiecības veselīgā veidā. Es lieku uzsvaru uz šo lietu, jo es domāju, ka tas ir pamats, uz kura balstās nepareiza komunikācija.

 

 

  • Posms: jūtas atstumtas

 

Tagad, runājot par intīmām attiecībām vai draudzību, jūs mēdzat justies atstumti vai izolēti, kad jūs netērējat tika daudz laika, cik jūs zemapziņā vēlētos, piemēram, ar šo personu tiešsaistē. Pastāv noteikta veida pieķeršanās, ko mēs jūtam pamanāmāk. Tas ir saistīts ar faktu, ka mēs jūtamies tiesīgi izmantot cilvēku laiku. Kamēr tas kādam izklausās skarbi vai smieklīgi, mēs visi esam vainīgi, ka to darām dažādās pakāpēs. Tas nenozīmē, ka visi pēkšņi ir kļuvuši par izsekotājiem apsēstā līmenī, bet no īsziņu sūtīšanas mēs sagaidām vairāk nekā patiesībā no tā varam saņemt.

 

 

  • Posms: tu es pielīmēts savam telefonam

 

Dabiski, ka galvenā problēma, ar kuru mēs sabiedrībā sakaramies, kļūst acīmredzama – būt pielīmētiem pie saviem telefoniem. Jūs zināt, kad jūs neesat piesardzīgi, kad šķērsojat ielu, vai vienkārši klaji ignorējat visus cilvēkus savā ģimenes sanākšanā. Tā kļūst par dažāda veida slimību, jo jūs jūtas nepārtrauktu vēlmi sazināties – ar savu puisi/meiteni vai labāko draugu/draugiem. Pēc manām domām, tas sabojā dažādās attiecības, jo īsziņu sūtīšana atņem kvalitāti laikam, kas varētu tikt pavadīts aci pret aci. Tāpēc, to pat neapzinoties, mēs kļūstam mazliet vairāk sociāli neveikli, visu laiku gaidot virtuālu validāciju. Beigu beigās, šīs cerības noved pie pārpratumiem un vilšanos.

 

 

  • Posms: nav pietiekami intīmi

 

Mūsu tālruņi saņem visu labāko no mums, jo mēs muļķojam paši sevi uzskatot, ka tie padara mūs tuvākus. Tā nav patiesība vismazākajā mērā. Patiesībā tas ir tieši pretēji. Īsziņu sūtīšana pārāk bieži attālina mūs no dabiskā veida, kādā mēs parasti mēdzām sarunāties viens ar otru. Pēkšņi ir nācies domāt par to, kāpēc konkrētā persona neatbild uzreiz, kāpēc viņš/viņa izmanto TĀDAS emocijzīmes (vai tā ir pasīva-agresīva?) un kāpēc viņš/viņa pielika to punktu, vai viņi ir dusmīgi uz mani? Šāda iemesla dēļ mums rodas sajūta, ka mēs labi nesatiekam ar to personu. Mēs sākam domāt, kāpēc mums rodas problēmas. Proti, tāpēc, ka tas nejūtas pietiekami intīmi.

 

 

  • Posms: uzkurināti strīdi par īsziņām

 

Ar visām iepriekšminētajām nosliecēm, varētu teikt, ka strīds par īsziņām varētu būt pilnīga katastrofa. Tas acīmredzami ir atkarīgs no iesaistītās personas, tomēr nepareiza komunikācija notiek bez šaubām. Smieklīgi ir tas, ka cilvēki var sākt strīdu no vissvarīgākajām vai nesvarīgākajām lietām. Kaut kas, ko nepavisam nevarētu uzskatīt pa problēmu vai neērtību tagad kļūst par iemeslu Trešajam pasaules karam eksplodēt tavā sejā. Visizplatītākie ierosinātāji ir specifisku formulējumu vai frāžu lietojums, kas tiek izņemts no konteksta un cilvēki savās galvās attēlo, kā kaut kas tiek pateikts (balss tonis!). Šo faktoru dēļ cilvēki mēdz kļūt agresīvāki un aizvainoti nevajadzīgā veidā. Tam ir potenciāls sabojāt attiecības.

 

Tāpēc jūs varat iedomāties, kāpēc strīds caur īsziņām varētu ilgt stundām vai dienām ilgi. Strīds, kas reālajā dzīvē visticamāk nebūtu pastāvējis. Vienu var droši teikt, ka nekas nevar aizstāt reālo dzīvi, komunikāciju aci pret aci. Pat telefona zvani nav tik pietiekami kā savstarpēja saskarsme fiziskajā pasaulē.

Tomēr, tas ir labāks veids kā komunicēt nekā īsziņas.

Tas samazina apjukuma iespējas, pārpratumus un vilšanos.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …