Home / Noderīgi / Kā cieš katra Zodiaka zīme

Kā cieš katra Zodiaka zīme


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Visas laimīgās Zodiaka zīmes ir laimīgas vienādi, bet cieš, protams, katra savādāk.

Auns
Auns cieš klusējot. Ne tāpēc, ka viņi būtu noslēgti vai baidītos no publiska nosodījuma. Auni vispār ne no kā nebaidās. Vienkārši viņi ir pilnīgi pārliecināti, ka: a) jūs tāpat viņiem nespējat palīdzēt, tātad priekš kam satricināt gaisu, b) jūs vienkārši nesapratīsiet, par ko Auns pārdzīvo. Jo jūs neesat Auns. Tāpēc viņš gan jau pats kaut kā pārdzīvos, neba jau pirmo reizi.

Vērsis
Vērsis pārdzīvo graujoši. Šīs klusās skumjas, klusā stenēšana ar degunu sienā – tas nav sportiski, un tātad ir bezjēdzīgi. Īstas Vērša ciešanas tuvinieki atpazīst pēc kodolsprādziena sēnes, kas vienlaicīgi paceļas no visām horizonta malām. Vērsis pēc tam tikai saslauka lauskas un klusi vaicā: “Par ko man tas viss?”

Dvīņi
Dvīņi ciešot ieslīgst daudzvārdībā. Ja jūs neuzmanīgi pajautāsiet: “Kas noticis?”, tad uzzināsiet par Dvīņu lietām tūkstoš reižu vairāk nekā gribējāt. Dvīnis sāks no 1993. gada rudens, kad bija vasarīgi silts, un koki vēl nedomāja, ka aiz stūra uzglūn bargā ziema. Tā arī es, bezrūpīgais Dvīnis, pirms septiņiem gadiem smējos par savas dzīves lielās mīlestības jociņiem… Nekad Dvīnim nejautājiet: “Kas noticis?”. To viņš tāpat pastāstīs, bet ir cerība, ka savu stāstu viņš vismaz sāks no šis tūkstošgades.

Vēzis
Vēži pārdzīvo augsti garīgā izpildījumā. Nē, ne jau uzreiz viņš dzer. Vēzis elsīs, pūtīs, klausīsies skaistu mūziku un lasīs grāmatas par sevis pilnveidošanu, bet daži pat paši rakstīs grāmatas. Jaunie Vēži sāks ar dzeju. Apmēram tā: “Asinis, nāve, sāpes. Nakts, ēna, tumsa. Tu aizgāji, bet tava sirds ar mani. Gaudas.”

Lauva
Lauva cieš labā kompānijā. Ciešanas vienatnē Lauva uzskata par lieku laika un dvēseles resursu tērēšanu. Slikti ir jābūt visiem. Tāpēc Lauva ievilks savos pārdzīvojumos visus neattapīgos vasaļus, kas nav paguvuši aizmukt. Un vasaļi, paši to neapjēdzot, jau uztver Lauvas pāridarītājus kā savus personīgos ienaidniekus. Un iet karot. Bet Lauva iecietīgi pārdzīvo – jā, jā, sadod viņam, cik labi, ka tu man esi.

Jaunava
Jaunava cieš konstruktīvi. Taisa remontu un iegūs otru augstāko izglītību. Tāpēc Jaunavas visi apskauž. Sak, – tu esi tik stipra, tu tik braši turies, tu esi liels malacis, es gan tā nevarētu. Principā Jaunava nemaz neiebilst pret šādu vērtējumu, bet dvēseles dziļumos pieņem savas ciešanas ar pateicību. Kā tieši laikā atlidojis burvju pēriens, kas dara īstus brīnumus.

Svari
Svari cenšas līdzsvarot ciešanas ar kaut ko patīkamu. Atkarībā no dzimuma, vecuma un finansu iespējām Svari līdzsvaro savus pārdzīvojumus ar visu Entertainment spektru no ceļojuma ar jahtu apkārt pasaulei līdz stiklu mazgāšanai pavārtē. Tāpēc no malas izskatās, ka Svari nekad nenokar degunu. Taču jūs nemaz nenojaušat, cik grūti viņiem nākas savienot šos atsvarus no nežēlīgām nodevībām un garšīgām baudām.

Skorpions
Skorpions ciest neprot. Nē, viņš tiešām cenšas, bet nu, nav dots.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPĀ:

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …