Home / Pasaulē / Kā šobrīd izskatās 10 gadus vecā skolniece pēc dzemdībām

Kā šobrīd izskatās 10 gadus vecā skolniece pēc dzemdībām

Nepilngadīgā Daša atrāda savu vēderu pēc dzemdībām.

Meitenes bērnu tēvs ir 13 gadus vecais Andrejs.

 

Meitene jau no paša sākuma zināja, ka bērnu noteikti dzemdēs. Tagad pēc dzemdībām meitene ir gada dalīties ar sajūtām pēc šī skaistā notikuma.

Savā “Instagram” kontā meitene stāsta, ka dzemdības neesot bijušas tik briesmīgas kā viņa sākumā bija iedomājusies. Vakarā viņai esot sākušās sāpes un meitene izsaukusi neatliekamo palīdzību. Ārsts bija veicis pārbaudi pēc kuras konstatēja, ka meitenei jādodas uz slimnīcu. Skolniece bija panikā, bet tajā pat laikā spēja atrast laiku, lai padalītos ar citiem notiekošajā.

Daša stāsta, ka sākumā esot bijis ļoti grūti, jo meitene nesaprata, kas ar mazuli jādara. Viņa nezināja kā mazuli nomazgāt, pabarot un aizmidzināt. Pēc jaunās mātes teiktā, viņai bija ļoti bail iedomāties, ka viņa nespēs tikt viena ar visu galā.

Dašai piedzima 3,7kg smaga meitenīte, kuru viņa nosauca par Emīliju.

Ārsti gan meitenīti un mammu atstāja nedaudz ilgāk slimnīcā kā ierasts, jo Emīlijai tika diagnosticēta jaundzimušo dzelte. Šī slimība ir diez gan izplatīta jaundzimušajiem. Pati slimība nerada briesmas, tiklīdz bērna ķermenis sāk pilnībā funkcionēt, bilirubīns atgriežas normālā stāvoklī.

 

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …