Home / Noderīgi / “Nevainīgs 32 gados – kas ar mani nav kārtībā?”

“Nevainīgs 32 gados – kas ar mani nav kārtībā?”


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Manā dzīvē nav bijis neviena skūpsta. Nevienu meiteni neesmu turējis aiz rokas. Nekad dzīvā dabā neesmu redzējis kailu sievietes ķermeni. Cenšos saprast, kāpēc esmu vientuļš. Esmu slaida auguma, labsirdīgs, nedzeru un nesmēķēju. Mani vienmēr ir dievinājuši bērni un dzīvnieki, augstu vērtējuši radi un kolēģi. Varbūt esmu nedaudz kautrīgs, bet vai tad tas ir trūkums? Vienam kaimiņam-alkoholiķim ir skaista sieva, bet no otra – narkomāna, jau trešā meitene ir palikusi stāvoklī. Reizēm no savas nevainības sāku jukt prātā, ne par ko citu nespēju domāt. Ir neiespējami ilgstoši atrasties līdzās skaistām meitenēm. Gribēju pat samazināt testosterona līmeni, lai nomierinātos, bet nevienu noderīgu padomu internetā neatradu. Reiz gribēju noīrēt meiteni pēc izsaukuma, bet, kad centos iedomāties visu procesu, man kļuva pretīgi. Tā arī nesaņēmos. Vientulības iemeslu ir daudz – nav sava mitekļa, bet ir slima māte, kuru pamest es nevaru. Bērnībā es nedrīkstēju aiztikt savu vīrišķo orgānu, māte teica, ka Dievs sodīs. Vēl skolā mani reiz ar varu centās izģērbt vecāko klašu meitenes. Esmu mēģinājis iepazīties saitos, bet nonācu pie secinājuma, ka virs manis ir “bezlaulības vainags”. Meitenes vai nu neatbildēja vai drīz vien pazuda, vai arī jau no pirmās vēstules kļuva rupjas. Šobrīd esmu jau nedaudz samierinājies ar situāciju. Esmu iecienījis “dzimumu intrigas” žanru literatūrā. Domāju, ka tādā veidā manas smadzenes meklē izeju seksuālajai enerģijai.
Sergejs, 32 gadi

Sava mājokļa trūkums nav iemesls vientulībai: nav obligāti jāpamet slimā mamma un jāpārtrauc rūpēties par viņu. Varbūt jūsu attiecībās ar māti valda juceklis, un jums ar tām vajadzētu tikt skaidrībā. Var palīdzēt viņai, bet būt brīvam un laimīgam vīrietim.

Tas, kā jūsu māte ir attiekusies pret jūsu pieskaršanos savam ķermenim, liecina par noteiktām problēmām audzināšanā un jūsu vīrieša būtības veidošanā. Dabiski, ka tas nevarēja neatstāt iespaidu uz jūsu uzvedību, manierēm, pārliecinātību un vīrišķību.

Žēl, ka jūs jau agrāk neesat vērsies pie speciālista, kas jums palīdzētu koriģēt uzvedību un iemācīties komunicēt ar sievietēm. Aizraušanās ar attiecīgo literatūru nerisina vientulības problēmu, bet tikai novērš no tās uzmanību. Seksuālā enerģija ir jāvirza tur, kur tā ir paredzēta, ir tikai jāsaprot, kas traucē kontaktiem ar sievietēm.

Kopā ar speciālistu jums vajadzētu analizēt savu saskarsmes stilu, uzvedības manieri, ārējo izskatu. Visdrīzāk šajā procesā jums nāksies atcerēties un vēlreiz pārdzīvot traumējošos bērnības momentus. Situācija, kad jūs centās izģērbt lielās meitenes, izrādījās jums ļoti sāpīga. Tas gan bija sen, bet tomēr tas ir atstājis iespaidu uz jūsu psiholoģisko stāvokli, attieksmi pret meitenēm un savu seksualitāti.

Varbūt jūs esat pārdzīvojis arī citas traumas, kuras esat pacenties aizmirst. Ja jūs esat izjutis sāpes un aizvainojumu, un neesat saņēmis atbalstu, līdzjūtību, bet situācija tā arī nav atrisinājusies, šīs sajūtas varēja “nogult” ķermenī un atsaukties uz pasaules uztveri. Tādos gadījumos cilvēks dzīvo, nemanot, ka uz pasauli skatās caur līdz galam neizdzīvotu sajūtu režģi.

Atkārtošu, ka vientulības problēmu vajadzētu risināt kopā ar speciālistu – psihologu vai psihoterapeitu.

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …