Home / Pasaulē / Unikāls meitenes stāsts, kas pārdzīvoja aviokatastrofu un deviņas dienas maldījās pa džungļiem glābiņa meklējumos (traģēdija, kas uz visiem laikiem mainīja dzīvi)

Unikāls meitenes stāsts, kas pārdzīvoja aviokatastrofu un deviņas dienas maldījās pa džungļiem glābiņa meklējumos (traģēdija, kas uz visiem laikiem mainīja dzīvi)

Šodien stāsts būs par Peru iedzīvotāju Džulianu Kepki, kuru patiešām var nosaukt par laimīgu. Jo viņa ir vienīgā, kam izdevās izdzīvot briesmīgā aviokatastrofā pirms 50 gadiem. Meitene nokrita no 3000 m augstuma un deviņas dienas pavadīja džungļos.

Džuliana piedzima 1954.gadā Peru vācu emigrantu ģimenē. Viņas vecāki bija zinātnieki. 1971.gada 24.decembrī, nelaimīgajā dienā, kad notika aviokatastrofa, 17-gadīgā Džuliana un viņas māte devās pie tēva uz Ziemassvētku brīvdienām.

Šī diena pilnībā izmainīja viņas dzīvi. Džuliana ar grūtībām atcerējās traģēdiju un kādu laiku vispār nespēja par to runāt. Bet pēc tam viņa sadūšojās uz atklātu sarunu.

Pēc Džulianas vārdiem, lidmašīnā (Lockheed L-188 Electra), kurā viņa lidoja, iespēra zibens, atslēdzās dzinēji, bija dzirdami pasažieru kliedzieni un nesaprotama dūkoņa. Tad atmiņas pārtrūkst. Džuliana atceras, kā atjēdzās pirmo reizi. Viņa sajuta stipras sāpes, apkārt neviena nebija, tikai lidmašīnas atlūzas. Meitene vairākkārtīgi zaudēja samaņu, tomēr viņai izdevās saņemt spēkus, piecelties, paskatīties apkārt un sākt grūto ceļu cauri džungļiem.

LASI ARĪ ŠO:Mīlestība liek jums mirdzēt! 6 iemesli, kāpēc mīlestība liek jums izskatīties pārsteidzoši

Lidmašīnas avarēšanas vietā Džuliana atrada tikai maisiņu ar konfektēm, kas arī kļuva par viņas vienīgo ēdienu uz nedēļu. Meitenei pārzīvoja īstas šausmas: viena pati mežonīga apvidū, kur mudž indīgas čūskas, zirnekļi un citas briesmas.

Rezultātā viņai izdevās iziet pie upes un atrast neapdzīvotu būdu. Tur meitene zaudēja samaņu, bet, kad pamodās, ieraudzīja cilvēkus. Viņi aizveda Džulianu uz slimnīcu, kur viņa atradās vairākas nedēļas.

Pateicoties Džulianai, meklēšanas grupai izdevās atrast lidmašīnas atlūzas. Vēlāk meitene uzzināja, ka viņas māmiņa ir gājusi bojā. Pēc katastrofas glābēji atrada vēl 14 cilvēkus, kuri tika nogādāti slimnīcā, taču nevienam neizdevās izdzīvot. Un tikai Džuliana spēja izturēt šo triecienu, izārstēties un piecelties kājās.

Par Džulianu tika uzņemtas vairākas dokumentālās un mākslas filmas. Piemēram, viena no tām – “Brīnumi vēl notiek”. Zemāk jūs varat aplūkot Džulianas fotogrāfijas, kas tapušas dažas nedēļas pēc katastrofas, un tās, kur viņa ir jau brieduma gados.

 

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …