Home / Pasaulē / Kļuvis skaidrs, kāpēc Maikls Džeksons vienmēr nēsāja masku

Kļuvis skaidrs, kāpēc Maikls Džeksons vienmēr nēsāja masku

Leģendāro dziedātāju Maiklu Džeksonu ļoti bieži varēja redzēt maskā, kas slēpa viņa seju. Pielūdzēji un žurnālisti daudzus gadus minēja, kāpēc Džeksons lietoja šo aksesuāru.

Bija izteiktas divas galvenās versijas. Pirmā – Maikls Džeksons ļoti baidījās no visādiem vīrusiem un baktērijām. Viņam bieži nācās kontaktēties ar pielūdzējiem un žurnālistiem, kuri varēja būt slimi un aplipināt viņu. Maska kalpoja kā sava veida barjera no vīrusiem, kas izplatās gaisa pilienu ceļā. Tāpat Džeksons arī uzskatīja, ka jebkurā brīdī var sākties epidēmija ar jauna vīrusa celma izplatīšanos.

Pēc otras versijas – ar maskas palīdzību Maikls Džeksons slēpa neveiksmīgas plastiskās operācijas , kā arī sekas pēc daudzkārtējām rinoplastikām.

Un varētu vēl izdomāt desmitiem versiju un minējumu, taču vienā jaukā brīdī bijušais Maikla Džeksona miessargs Mets Fidess pārtrauca klusēšanu un izstāstīja patiesību.

Viss izrādījās daudz vienkāršāk un banālāk. Maska bija viens no Džeksona izdomātajiem PR gājieniem. Visi minēja, kāpēc viņš slēpj seju, par to daudz runāja un rakstīja slaveni preses izdevumi.

Bijušais Maikla miessargs sniedza interviju un atklāja, ka Maikls Džeksons labi zināja, kā manipulēt ar žurnālistiem un kā nonākt preses izdevumu pirmajās slejās. 90% gadījumu tas nostrādāja, īpaši jau viņa maska, kas bija Maikla mīļākais paņēmiens. Džeksons gribēja, lai viņa dzīve kļūtu par lielāko pasaules mīklu.

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …