Home / Pasaulē / Tik dažāda bērnība: 18 foto no dažādām valstīm

Tik dažāda bērnība: 18 foto no dažādām valstīm


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Bērni vienmēr atrod veidu, kā jautri pavadīt laiku – neatkarīgi no kultūras piederības un ekonomiskā stāvokļa. Šīs fotogrāfijas pierāda, ka bērnība ir brīnišķīga visur, lai kurp jūs dotos.

Krievija

Katram bērnība ir savādāka. Bet katrs šajā brīnumainajā laikā ir laimīgs pa savam. Tas ir laiks, kad tev nekas nerūp, un katra diena atver jaunas durvis un iespējas.

 

Indonēzija

Un nav svarīgi, kur pagājusi tava bērnība, galvenais – cik daudz tu paguvi ieraudzīt un pamēģināt, pirms izaugi. Lai arī ne vienmēr izdodas bērnu dienu draudzību saglabāt līdz pieaugušo dzīvei, taču šie brīži ir neatsverami.

 

Mjanma

 

Tadžikistāna

Indija

 

Agrāk mēs tiecāmies ātrāk izaugt, kļūt pieaugušiem, neatkarīgiem un patstāvīgi pieņemt lēmumus. Domājām, ka pieaugušo dzīve – tas ir tad, kad tu pats izlem, cik limonādes pirkt un līdz cikiem būt ārā. Tā arī notika, tikai tas izrādījās jau pilnīgi nesvarīgi.

 

Vjetnama

 

Igaunija

 

Taizeme

Steidzoties izaugt, mēs aizmirsām izbaudīt to brīdi, pēc kura tagad tik ļoti skumstam.

 

Dienvidāfrika

 

Rietumāfrika

 

Etiopija

 

Itālija

 

Izraēla

 

ASV

 

Rumānija

 

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …