Home / Noderīgi / Nejaušību nav, ir 7 laimes cikli

Nejaušību nav, ir 7 laimes cikli

Vai jūs kādreiz esat ievērojuši, ka katru gadu ar jums atgadās vienas un tās pašas lietas vienā un tajā pašā laikā? Ja nē, tad ir vērts pavērot, jo ik gadu cilvēks iziet cauri 7 dzīves cikliem. Un sekojot tiem, var atvieglot savu eksistenci.

Personīgos ciklus ir viegli izskaitļot. Pirmā perioda sākums – dzimšanas diena. Katra perioda ilgums – 52 dienas.Dzimšanas gadam nav nozīmes. Pēdējais periods beidzas pirms nākamās dzimšanas dienas.

Protams, garajā gadā viens no cikliem būs par vienu dienu garāks. Nu lai jau!

Katram cilvēkam ir interesanti atcerēties notikumus, kas katru gadu notikuši vienā un tajā pašā laikā. Protams, ja neesat to ik gadu pierakstījuši, izdarīt to būs visai grūti. Taču katram ir savi zīmīgie datumi, kurus atceras vienmēr, tāpēc var mēģināt orientēties pēc tiem.

Palūkosim, ko nozīmē šie cikli un kā pielietot iegūtās zināšanas?

Pirmais cikls: iespēju laiks

Tas ir labākais laiks, lai realizētu iecerēto ar ietekmīgu cilvēku palīdzību. Izdosies atrast mecenātus, sen gribētu darbu, saņemt naudas aizdevumu vai uzsākt savu biznesu.  Veiksmīgs periods uzticamu partneru meklēšanai , kā arī kapitāla ieguldīšanai ienesīgā biznesā. 

Tieši šajā ciklā vajag paziņot par sevi publiski un radīt sev labu reputāciju.

 

Otrais cikls: mazu un lielu pārmaiņu laiks

Šajā periodā dodieties īsākos vai garākos braucienos: tie noteikti būs veiksmīgi – kā darba komandējumi, tā arī atpūtas braucieni. Cikls ir labvēlīgs visam, kas saistīts ar pārvietošanos, kravu pārvietošanai, auto pirkšana un pārdošana, pārvadājumu organizēšana utt. Pie tam tas ir labs laiks, lai publiski uzstātos.

Parādīsies daudzsološas iespējas tiem, kas ražo vai pārdot jebkādus šķidrums, vai tas būtu ūdens, alus, piens vai benzīns.

Iegaumējiet: otrajā ciklā nevajag uzsākt jaunu biznesu, mainīt darba vietu, parakstīt ilgtermiņa līgumus, aizņemties vai aizdot, iegādāties vērtspapīrus un spēlēt azartspēles.

 

Trešais cikls: enerģētiskais

Jūs esat labā formā. Nebijis enerģijas pieplūdums ļauj spert svarīgus soļus. Veselības stāvoklis ievērojami uzlabojas. Lielisks laiks, lai paspēkotos ar konkurentiem. 

Ja vēlaties kaut ko pārdot: mašīnu, dzīvokli vai kādu apnikušu lietu, dariet to nekavējoties – veiksme un izdevīgums garantēts.

Tomēr ne viss ir tik skaisti. Vīriešiem nevajadzētu uzsākt jaunus romānus. Bet sievietēm, tieši otrādi, skats jāpievērš ietekmīgiem mecenātiem, kas spēs palīdzēt darbos vai sniegt atbalstu dzīvē. Izvairieties no konfliktiem, ja nevēlaties iedzīvoties ienaidniekos.

Ceturtais cikls: garīgais

Īpaši veiksmīgs radošiem cilvēkiem. Izglītojieties, uzrakstiet sen ieplānotu rakstu, grāmatu, lugu vai gleznu. Jūs pārpildīs idejas, kuras šajā periodā spēs arī realizēties. Droši paveiciet iecerēto – Fortūna ir jūsu pusē!

Jūs būsiet optimistiski, lai gan arī nedaudz uzbudināti. Kā jau katrs, kuru pārņem radošā apskaidrība.

Tomēr atcerieties, ka ar izdevējiem, producentiem, projektu direktoriem jābūt uzmanīgiem. Izpētiet visas juridiskās un citas smalkās nianses, lai jūs netiktu piemānīts. Vēršam uzmanību, ka šis periods nav labākais laulību slēgšanai un lielgabarīta preču iegādei.

 

Piektais cikls: personīgie panākumi

Interešu loka paplašināšanās un reālu nākotnes uzplaukuma perspektīvu rašanās periods. Jūsu viedoklī ieklausīsies, saņemsiet uzticības kredītu no draugiem un partneriem. Sabiedriskums un labvēlība simtkārtīgi atgriezīsies.

Atmetiet kautrību! Droši sarunājieties ar augstām amatpersonām. Ja rodas nepieciešamība lietas risināt tiesā , tad tas jādara tieši piektā cikla laikā. 

Lielisks brīdis ilgtermiņa projektu realizēšanai, kas paredz pārrunas un komandējumus. Var veikt lielus pirkumus, ieguldīt naudu jaunos aizsākumos. Tikai sekojiet likumības ievērošanai: ar to var rasties problēmas.

 

Sestais cikls: atpūta

Šo ciklu vislabāk veltīt savam iemīļotajam sporta veidam, atpūtai un izklaidei. Nebaidieties, karjera nesagrūs, ja jūs uz kādu brīdi pievērsīsieties sev. Lielisks laiks patīkamiem braucieniem, draugu sabiedrībai, jaunu sirdslietu iemantošanai. Par labu nāks arī mākslas baudīšana: apmeklējiet teātrus, muzejus, koncertzāles – tas kļūs par panākumu ķīlu nākotnē. 

Draudzīgas un intīmas iepazīšanās šajā periodā izvērtīsies stiprās ilgtermiņa attiecībās. Džentlmeņiem ieteicams nežēlot naudu ziediem, smaržām, rotaslietām. Iespējams, tieši šobrīd jums izdosies iekarot nepieejamas dāmas sirdi. Bet sievietes beidzot apburs savu princi.

Var arī nedaudz pastrādāt: kļūt par kādas kompānijas akcionāru vai ieguldīt naudu daudzsološā projektā.

Septītais cikls: kritiskais

Šajās dienās ir vērts nopietni izanalizēt uzkrāto pieredzi. Iespējams, tieši šajās dienās nāks apskaidrība, ka esat nepareizi izdarījis likmi. Tātad vajag pārorientēties. Bieži radikālas pārmaiņas sagādā sāpes un zaudējuma sajūtu, kas var provocēt uz neapdomātām darbībām un rīcību. Nestrebiet karstu! Atcerieties, ka iespējamais zaudējums ir nākamā attīstības perioda sākums, kurš paredz kārdinošas perspektīvas un iespējas. Izmantojiet tās, lai tiktu vaļā no veco problēmu gūzmas, un sāciet kalt plānus. Tikai centieties nesaraut vecos sakarus: tie vēl noderēs.

 

Reizēm jūs ieslīgsiet pesimismā, taču nepadodieties tam. Galu galā katra cilvēka dzīvē iestājas laiks, lai apstātos, atskatītos un padomātu. Un tas nekad nemēdz būt veltīgi. 

Aplūko arī šo

Efektīvi mēslošanas līdzekļi orhidejām

Daži ziedošu stādījumu cienītāji uzskata, ka orhidejas nav jābaro, taču eksperimenti ir parādījuši, ka orhideju …