Home / Pasaulē / Kā cilvēki iet uz veikalu pandēmijas laikā: 20 smieklīgi foto

Kā cilvēki iet uz veikalu pandēmijas laikā: 20 smieklīgi foto


Warning: Undefined array key "tie_hide_meta" in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt73110/domeenid/www.noderes.lv/tiesilv/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Apbrīnojami, ko tik cilvēki neizdomā, lai izsargātos no infekcijas.

Iet uz veikalu bez maskas ir diezgan riskanti. Kā noskaidrojuši somu zinātnieki, vīrusu var saķert tur, kur pirms trim minūtēm nošķaudījies inficēts cilvēks. Taču maskas šobrīd ir deficīts, bet aizsargkostīmu var nopirkt ja nu vienīgi “AliExpress” un gaidāt nāķsies nedēļas trīs, bet tad jau varbūt pandēmija būs beigusies. Cilvēkiem nākas iziet no situācijas, izmantojot to, kas ir pa rokai.


Šī skaistule noteikti ļoti iepriecināja supermārketa apmeklētājus. Jo gan izskatās brīnišķīgi, gan aizsardzība par visiem simts – te ir gan respirators, gan lateksa kostīms, kuru ir ļoti viegli dezinficēt: mājās vienkārši nostāties zem dušas un saziepēties no galvas līdz kājām.

Bet ir arī eksotiskāki varianti. Ļoti bieži kāds iziet uz veikalu mēra daktera kostīmā – atcerieties, Viduslaikos ārsti nēsāja tādus, ar gariem knābjiem? Tad ticēja, ka vīruss nespēj tikt cauri šim knābim. Līdzīgas maskas satin pat no papīra.

Bet vikings uzskata, ka maska vispār nav vajadzīga, ja tev ir bārda un ķivere.

Rekonstruktoriem un stīmpankiem tagad vispār ne nopriecāties: viņu izstrādājumi noder kā nekad. Visas šīs ķiveres, bruņukrekli, skat, arī no vīrusa pasargās.

LASI ARĪ ŠO: Kādām Zodiaka zīmēm piemīt spēcīga enerģētika

Bet daži aizdomājas pat tiktāl, ka izmanto kā aizsargmaskas sieviešu higiēniskās paketes. Pie tam, iesaka ņemt tās, kas ar spārniņiem. Citādi esot ļoti grūti pielīmēt pie sejas. Dažās māmiņas pat bērniem tās pielīmē pie sejas. Liekas, šis ir tas gadījums, ka pat bērns labprātāk paliktu mājās. Pat netīras zeķes atrod sev pielietojumu. Droši vien cerībā vīrusu aizbiedēt ar smaku.

Bet, ja nopietni, speciālisti iesaka doties uz veikalu maskā un vienreizējos cimdos, kas jāizmet, izejot no veikala. Seju pēc tam aiztikt nedrīkst – tikai pēc roku nomazgāšanas vai apstrādes ar san.līdzekli 20 sekundes. Apģērbu labāk izvēlēties ar garām piedurknēm, bet virsjakas no auduma, kuru pēc tam var notīrīt ar mitru drānu vai vēl labāk ar spirta salveti.

Durvis centieties atvērt ar elkoni, bet iepirkumu ratu rokturi apstrādājiet ar dez.līdzekli. Nepērciet pusfabrikātus un sveramās preces. Norēķinieties par pirkumu ar bankas karti – uz naudas vīruss var saglabāties vairākas dienas.

Nu bet noskaņojuma uzlabošanai mēs esam savākuši pašus smieklīgākos variantus aizsardzībai no vīrusa – skatiet fotogaleriju.

FOTO vari redzēt nākamajā lapā:

Aplūko arī šo

Biedējošs Vangas pareģojums par 2022. gada 22. decembri

Ir kļuvis zināms gaišreģes Vangas pareģojums par 2022. gadu. Aklā gaišreģe paredzēja, ka nākamajā gadā …