Home / Latvijā / Pavļuts vēršas pie iedzīvotājiem ar ļoti svarīgu ziņu

Pavļuts vēršas pie iedzīvotājiem ar ļoti svarīgu ziņu

Veselības ministrs Daniels Pavļuts mirkoblogošanas vietnē Twitter, atsaucoties uz informāciju par situāciju ar Covid-19 izplatības pieaugumu Lietuvā un Igaunijā, raksta: “Lūdzu, ejam vakcinēties tagad”.

Pavļuts raksta, ka Igaunijā izsludināta ārkārtējā situācija veselības aprūpes jomā, bet Lietuvā Covid-19 14 dienu kumulatīvais rādītājs uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju ir pārsniedzis jau 202 gadījumus.

LASI ARĪ ŠO: Kā šobrīd izskatās 10 gadus vecā skolniece pēc dzemdībām

“Lietuvā Covid-19 14 dienu rādītājs uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju ir pārsniedzis 202 gadījumus. Pirmdien valstī reģistrēja 517 saslimšanas gadījumus. Otrdien slimnīcās ārstējās 323 Covid-19 pacienti, 41 intensīvajā aprūpē. Lūdzu vakcinējamies! Pašlaik esot vērojama tendence, ka slimnīcās nonāk galvenokārt pacienti, kuri nav vakcinēti pret Covid-19. Lūdzu ejam vakcinēties tagad,” raksta Pavļuts.

Bērnu vecumā no sešiem līdz desmit gadiem vakcinācija pret Covid-19 varētu būt iespējama aptuveni no oktobra beigām, taču pētījumi aizvien turpinās, Latvijas Pašvaldību savienības Veselības un sociālo jautājumu komitejas sēde pavēstīja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Aplūko arī šo

VIDEO: Prātam neaptverami, ko piedzīvo kāda ģimene. Baisi un tas notiek tepat Latvijā

Kāda sieviete savā vietnē “Instagram” dalās ar piedzīvoto, ko piedzīvojuši. VIDEO: Esiet uzmanīgi un dalieties!!! …